Trwa ładowanie...
d4mm3xz

Dominika Tajner-Wiśniewska napisała Qczajowi SMS-a. Prosiła o modlitwę za syna

13-letni syn Dominiki Tajner-Wiśniewski, Maksymilian, stracił przytomność i w poważnym stanie trafił do jednego z warszawskich szpitali. Przyjaciel góralki, Qczaj, zdradził, co napisała do niego niedługo po tym zdarzeniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdy jej syn trafił do szpitala, Dominika Tajner-Wiśniewska napisała Qczajowi SMS-a
Gdy jej syn trafił do szpitala, Dominika Tajner-Wiśniewska napisała Qczajowi SMS-a (East News)
d4mm3xz

Ostatnie tygodnie były dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej wyjątkowo trudne. Najpierw media obiegła informacja o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim. Kilka dni temu "Super Express" poinformował, że syn góralki, Maksymilian Idzik, w poważnym stanie trafił do szpitala. Tajner nie opuszcza syna na krok, a w trudnym czasie wspierają ją bliscy. W tym trener personalny Qczaj, z którym zaprzyjaźniła się podczas nagrań do "Tańca z Gwiazdami".

Qczaj ujawnił w rozmowie z serwisem Jastrząb Post treść SMS-a, jakiego dostał od Dominiki niedługo przed wejściem na antenę. Przyjaciółka poprosiła go, by on i pozostali uczestnicy modlili się za jej syna.

d4mm3xz

– W momencie, kiedy coś dzieje się dziecku, to jest to coś, co absorbuje do reszty. Ja dostałem SMS-a przed wejściem na antenę, że Dominika skomentowała to, żeby modlić się za jej syna. Wszystko jest na dobrej drodze, taką wiadomość dostaliśmy, więc żeby tutaj nie siać plotek, że coś się dzieje – poinformował trener.

Na profilu Dominiki Tajner na Instagramie pojawiło się oficjalne oświadczenie z podziękowaniami za wszystkie dobre myśli i modlitwę w czasie, gdy Maksymilian walczy w szpitalu zdrowie.

"Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, żeby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują. To cudowni ludzie, dlatego proszę raz jeszcze, żeby nie snuć krzywdzących teorii" – czytamy w oświadczeniu.

d4mm3xz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

d4mm3xz

Podziel się opinią

Share

d4mm3xz

d4mm3xz