Trwa ładowanie...
ycipk-10ibnc

Depilator IPL w Biedronce za jedyne 499 zł!

Przed świętami produkty niezbędne do porządków świątecznych, które reklamowała Małgorzata Rozenek-Majdan. Wcześniej laptop w atrakcyjnej cenie dla maniaków komputerowych oraz robot kuchenny dla miłośniczek gotowania. Biedronka po raz kolejny udowadnia, że wychodzi naprzeciw swoim klientom. Tym razem marka postanowiła zadbać o kobiety. W jaki sposób? Proponując im depilator w zaskakująco niskiej cenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Depilator IPL w Biedronce za jedyne 499 zł!
(East News)
ycipk-10ibnc

W czwartek do sklepów Biedronka trafił depilator świetlny IPL marki BaByliss. Dyskont oferuje model Homelight G933E w cenie 499 zł. To atrakcyjna oferta, ponieważ regularnie można go kupić za 749 zł. Sprzęt tej marki cieszy się zainteresowaniem na całym świecie, a teraz mogą kupić go klientki popularnego dyskontu.

Jak to działa

Depilatory IPL wykorzystują rozwiązanie w postaci Intense Pulse Light, czyli depilację światłem pulsacyjnym. Przed zastosowaniem tej metody należy wcześniej ogolić dane miejsce. IPL polega na tym, że emituje światła o określonej długości fali – natężenie światła zamieniane jest w energię cieplną, a ta wnika przez melaninę zawartą we włoskach, wnika w strukturę i równomiernie rozprowadzana jest po otaczającej włoski tkance. Dzięki temu mieszek włosowy jest bezpiecznie niszczony i nie mogą wyrosnąć z niego kolejne włoski. Najlepsze efekty tej depilacji uzyskają kobiety o jasnej karnacji i ciemnych włosach. W nich znajduje się najwięcej melaniny, dlatego lepiej absorbują one światło.

ycipk-10ibnc
Materiały prasowe
Podziel się

Gabinet czy dyskont?

Nowoczesna technologia przez wiele lat stosowana była wyłącznie w gabinetach kosmetycznych. Dopiero od kilku lat zabiegi przy użyciu lasera możemy wykonywać w domu. A popularność depilatorów z roku na rok rośnie, wypierając depilatory tradycyjne. W ofercie Biedronki znajdziemy jeden z najtańszych depilatorów IPL - w dyskoncie kosztuje on jeszcze mniej niż normalnie. Dzięki temu urządzeniu można zaoszczędzić czas spędzony na zabiegach depilacyjnych w salonach kosmetycznych i przede wszystkim pieniądze wydane na każdą taką sesję. Nowa oferta dyskontu jest na tyle atrakcyjna, że wiele kobiet na nią stać. Czy to oznacza, że depilator laserowy zwiastuje koniec depilacji w gabinetach kosmetycznych?

To już kolejna oferta Biedronki, którą ciężko będzie przebić konkurencji. Co na to główny konkurent marki, Lidl? Udało nam się uzyskać informację, że firma także szykuje specjalna ofertę skierowaną do kobiet. Nie znamy jeszcze jej szczegółów.

ycipk-10ibnc

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-10ibnc

ycipk-10ibnc
ycipk-10ibnc