Trwa ładowanie...

Długonoga żydówka ideałem kobiecości!

Gdybyśmy miały określić, jak wygląda nasz ideał mężczyzny, prawdopodobnie uzyskałybyśmy setki różnych obrazów. Mężczyźni są jednak bardziej jednogłośni i w ankiecie internetowej dokładnie podali, jak wygląda perfekcyjna kobieta. Czy któraś z nas może się z tym równać?
Share
Długonoga żydówka ideałem kobiecości!
Źródło: Getty Images
d1o7hz3

Żydowskie korzenie i 180 centymetrów wzrostu. To cechy kobiety idealnej, którą opisywali ankietowani przez portal WhatsYourPrice. Co jeszcze składa się na perfekcję i jakie kobiety mają największe powodzenie wśród mężczyzn? Sprawdzamy!

WhatsYourPrice to amerykański portal randkowy zrzeszający miliony użytkowników. Ich dewizą jest dobór odpowiedniego partnera nie tylko pod względem wyglądu i charakteru, ale także pod kątem ekonomicznym. Według ich polityki to mężczyźni mają walczyć o względy kobiet swoich marzeń. Jednak zanim zaczną rywalizować, portal poprosił ich o określenie, kim tak naprawdę jest ten niedościgniony ideał.

Administratorzy strony przygotowali ankietę, w której udział wzięło ponad 170 tys. mężczyzn. Ich odpowiedzi dały nam obraz kobiety, która przez wielu przedstawicieli płci przeciwnej może być uznawana za chodzącą perfekcję. Co się na nią składa?

d1o7hz3

Zacznijmy od wyglądu. Zdaniem ankietowanych najbardziej pożądanymi cechami fizycznymi są brązowe oczy, podobne do oczu Seleny Gomez, szczupła sylwetka o wymiarach 91-66-91 i wysoki wzrost. Pytani o idealną wysokość partnerki, mężczyźni najczęściej wskazywali 180 centymetrów wzrostu. Obalony został również stereotyp dotyczący włosów. Okazuje się bowiem, że ankietowani zdecydowanie wolą brunetki! Za najpiękniejsze włosy uznali fryzurę Mili Kunis, uznawanej za jedną z najseksowniejszych kobiet świata.

Oczywiście ankieta nie mogła pominąć również cech charakteru, które powinna wykazywać kobieta idealna. Na pierwszym miejscu przepytywani mężczyźni stawiają wyższe wykształcenie, brak nałogów i bezdzietność. Ogromną wagę przywiązywali do pochodzenia. Idealne są ich zdaniem korzenie żydowskie.

W ankiecie poruszona została również kwestia tego, ile mężczyźni są w stanie wydać na randkę ze swoją wymarzoną wybranką, spełniającą wszystkie ich oczekiwania. Większość z nich poświęciłaby ok. 135 dolarów, czyli 535 złotych.

Wydaje nam się jednak, że poszukiwanie kobiety, która spełniałaby wszystkie z wyżej wymienionych kryteriów, to syzyfowa praca. Zwłaszcza, że znając naszą zmienność, ideał już jutro będzie wyglądał zupełnie inaczej.

d1o7hz3

Podziel się opinią

Share
d1o7hz3
d1o7hz3