Dobry kochanek, kiepski mąż. Na ten znak zodiaku warto uważać

Dobry kochanek, kiepski mąż. Na ten znak zodiaku warto uważać

Mężczyźni spod znaku strzelca nie lubią zobowiązań
Mężczyźni spod znaku strzelca nie lubią zobowiązań
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
24.11.2023 10:24, aktualizacja: 25.11.2023 09:37

Uznawany jest za największego szczęściarza zodiaku i… wielkie dziecko, które nigdy nie dorasta. Strzelce mają w sobie mnóstwo uroku i życiowej radości oraz kilka poważnych wad, które będą spędzać sen z powiek ich partnerom.

Znak Strzelca patronuje osobom urodzonym między 22 listopada a 21 grudnia. To chyba nie przypadek, że u progu zimy światem zaczyna rządzić jeden z najbardziej bystrych i energicznych przedstawicieli żywiołu Ognia. Strzelce wyróżnia niesamowita charyzma, zaraźliwy optymizm i entuzjazm, który nigdy ich nie opuszcza. Mówi się, że to znak mający w życiu najwięcej szczęścia. Jeśli ktoś znajduje pieniądze na ulicy, to tylko on. Zodiakalnym Strzelcom wszystko przychodzi łatwo… ale nie zawsze na długo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Strzelec odważnie kroczy przez życie i niczym się nie martwi

Osoby urodzone w tym znaku mają naturalny dar do pojawiania się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Akurat na czas, aby przy drinku w pubie poznać wpływowego biznesmena, który załatwi im kolejną pracę. Strzelce mają bowiem niezwykłą intuicję, jeśli chodzi o ludzi, a do tego z łatwością nawiązują kontakty. To ludzie otwarci i niezwykle sympatyczni, z którymi chce się porozmawiać. Dzięki urokowi osobistemu łatwo i szybko robią karierę, nawet jeśli brakuje im twardych umiejętności czy formalnego wykształcenia.

Nie nadaje się na szefa, ale jest świetnym kumplem

Strzelce nie znoszą ciężkiej pracy. Idealny dla nich zawód powinien przynosić spore zarobki przy minimalnym wysiłku. W pracy nie lubią się męczyć, wolą szybko skończyć i zająć się przyjemniejszym sprawami. Są mistrzami delegowania obowiązków, co można też przetłumaczyć jako skłonność do przerzucania zadań na innych. Jeśli Strzelec przypadkiem (lub dzięki znajomościom) zostanie szefem, stanowi utrapienie dla podwładnych. Jest za to znakomitym kumplem, z którym można pogadać o wszystkim.

Piotruś Pan zodiaku nigdy nie dorasta. I dobrze mu z tym!

Strzelec to najbardziej beztroski znak w całym zodiaku. Nigdy tak naprawdę nie dorasta. Niezależnie od wielu, najważniejszy w jego życiu jest szeroki krąg towarzyski i niekończące się rozrywki. W młodości Strzelce ostro imprezują, z czasem przerzucają się na spokojniejsze zajęcia, ale nadal sporo czasu spędzają poza domem. Są ciekawe wszystkiego i żądne przygód. Uwielbiają podróżować i poznawać nowe miejsca. Mają problem z tym, żeby osiąść w jednym miejscu. Nie potrafią też zrezygnować z wolności.

Strzelec to kiepski mąż, nie da się go udomowić

Wszystkie te cechy składają się na obraz interesującego towarzysza, ale kiepskiego męża. Strzelce kochają wolność, więc oczekują, że ich partner to zrozumie. Potrzebują kogoś równie otwartego i nieco szalonego, prawdziwego wyzwania, inaczej szybko się znudzą. Bo trzeba powiedzieć wprost, że przedstawiciele tego znaku są wyjątkowo niestali w uczuciach.

Romantyczna dusza każe im wciąż szukać ideału – kogoś, kto zrozumie ich dynamiczną naturę, nie będzie próbował założyć kagańca, a do tego pojmie w lot ich specyficzne, bardzo ostre i przewrotne poczucie humoru. Największe szanse mają na to inne znaki Ognia, jak Barany czy Lwy, najmniejsze – powolne Byki, rozsądne Panny czy nadwrażliwe i delikatne Ryby.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (35)
Zobacz także