Najbardziej nielubiany znak zodiaku. Dla pieniędzy zrobi niemal wszystko

Najbardziej nielubiany znak zodiaku. Dla pieniędzy zrobi niemal wszystko

Skorpion to najmniej lubiany znak zodiaku?
Skorpion to najmniej lubiany znak zodiaku?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
23.10.2023 18:13

Koniec października wiąże się z nadejściem czasu Skorpiona, który uchodzi za najbardziej nielubiany znak zodiaku. Podstępny, fałszywy, zawsze uwikłany w sieć szczwanych intryg. Czy Skorpion jest taki straszny, jak go malują? Przekonajmy się.

Znak Skorpiona patronuje ludziom urodzonym pomiędzy 23 października a 22 listopada. Gdy jesień w pełni, a za progiem zima szykuje się do ataku, rodzą się ludzie twardzi. Skorpion jest perfekcjonistą o bardzo wysokich standardach. Wyróżnia go ambicja i uparte dążenie do celu, ponieważ chce w życiu zająć wysoką, prominentną pozycję, która zapewni mu odpowiednie zarobki. Skorpiony lubią luksusy i wygodne życie, do którego będą dążyć po trupach. Czy jednak mają w sobie wyłącznie negatywne cechy? Sprawdźmy.

Tajemnica Skorpiona. Oto sekret, który skrzętnie ukrywa

Skorpion to często romantyczna, artystyczna dusza, która nie znalazła spełnienia. Skupiając się na rzeczach materialny, zapomniał, co jest naprawdę ważne. Osobom urodzonym w tym znaku niezwykle zależy na karierze. Są bardzo pewne siebie, przekonane o swojej wartości, dlatego chcą zostać zauważone i docenione. Niestety, to często zaprzysięgli materialiści, więc sukces kojarzy im się z jednym – powodzeniem finansowym. Pęd za pieniądzem wyzwala w Skorpionach najgorsze cechy. Zapominają o tym, co jest jest w życiu istotne, o czym kiedyś marzyły i do czego dążyły.

Uważaj na szefa spod znaku Skorpiona. Nigdy go nie zadowolisz

Skorpion jest doskonałym pracownikiem, ponieważ potrafi wiele poświęcić dla rozwoju kariery. To znak błyskotliwy, pełen pomysłów i bardzo charyzmatyczny. Ale to nie wszystko. Skorpion wykazuje niezwykły talent do nawiązywania korzystnych znajomości, które pozwalają mu się piąć w górę. Nie cofnie się też przed intrygami, aby osiągnąć to, na czym mu zależy. W pracy potrafi być wyrachowany – o wiele lepiej traktuje przełożonych, którym uwielbia schlebiać, niż podwładnych, którzy nie pomogą mu w karierze. Skorpion to wymagający szef, który nigdy nie jest zadowolony.

Mroczne strony Skorpiona. Nie potrafi nikomu zaufać

Ponieważ przedstawiciele tego znaku mają wiele mrocznych stron i często posuwają się do nieuczciwych zagrywek, aby osiągnąć to, na czym należy, wykazują duże problemy z zaufaniem. Nie potrafią zaufać, ponieważ każdego oceniają według siebie, spodziewając się najgorszego. Skorpion niełatwo się do kogoś przywiązuje i nie potrafi otworzyć przed drugim człowiekiem. Jako partner jest wymagający, potrzebuje obok siebie kogoś równie ambitnego, z kim łączyłyby go wspólne cele. Rodzinę zakłada późno, ponieważ nie jest dla niego priorytetem. Woli najpierw coś osiągnąć i wyróżnić się w świecie.

Jaki jest naprawdę? Skorpiona trzeba dobrze poznać

Aby zrozumieć Skorpiona, trzeba wiedzieć, że ma on wiele twarzy. To znak skryty, który nie lubi pokazywać prawdziwego siebie, bo boi się, że zostanie zraniony. Nosi wiele masek. Jednak jeśli komuś zaufa, Skorpion diametralnie się zmienia. Potrafi być czułym partnerem i sprawdzonym przyjacielem, który nie opuści bliskiej osoby w trudnej chwili. Jest troskliwy, pomocny i zainteresowany losem swoich najbliższych. Ma w sobie też ogromne pokłady empatii i wysokie zrozumienie ludzkiej natury – dlatego potrafi ją tak dobrze wykorzystywać do swoich celów.

Skorpion to bez wątpienia znak wyjątkowy. Wyróżnia go charyzma i magnetyczny urok, ale też swoisty mrok, który sprawia, że często posuwa się do działań moralnie wątpliwych. Mimo że należy do najbardziej nielubianych znaków, warto poznać go bliżej i przekonać się, jak niezwykłą i wartościową może być osobą.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (299)
Zobacz także