Trwa ładowanie...
d2a3qh4

Dobrze narysowane wyszczuplają twarz. Powstało internetowe narzędzie do przymierzania… brwi

Każda kobieta, która maluje się na co dzień, zna ten dylemat – przegiąć ze stylizacją brwi jest bardzo łatwo. Stąd tak wiele nietrafionych, karykaturalnych efektów. Jedna z marek kosmetycznych wyszła naprzeciw naszym zmaganiom i zaprojektowała wirtualną "przymierzalnię brwi".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Źle namalowane brwi to przeszłość. Powstała internetowa przymierzalnia brwi
Źle namalowane brwi to przeszłość. Powstała internetowa przymierzalnia brwi (123RF.COM)
d2a3qh4

Kreowanie kształtu brwi to kobieca potrzeba XXI wieku. Dopóki trend mocno podkreślonych brwi nie był tak silny, ufałyśmy, że wyregulowane do naturalnego kształtu są w porządku. Dziś wiemy, że kształtem, grubością i kolorem brwi można optycznie zmienić rysy twarzy.

Za tym odkryciem stoją liczne produkty do stylizacji brwi. Stylizacji, z którą zostałyśmy sam na sam, malując się na co dzień. Wypracować metodą prób i błędów można wiele, jednak trudno jest przetestować w ten sposób każdy możliwy kształt. "Przymierzyć" jaki najbardziej nam pasuje. Nawet jeśli decydujemy się na stylizację trwałą u kosmetyczki, fajnie byłoby wiedzieć, jaki będzie efekt.

Dlatego marka Benefit Cosmetics we współpracy z ModiFace opracowała wirtualną "przymierzalnię brwi". To narzędzie, które znaleźć można klikając w zakładkę "upiększ swoje brwi" ze strony głównej Benefit Cosmetics. "Przymierzalnia" proponuje 15 gotowych najbardziej popularnych stylizacji brwi. Dodatkowo, każdą przymierzaną parę brwi można dostosować do swojej twarzy oraz potrzeb. Zmienna jest grubość, kolor, odcień oraz umiejscowienie brwi.

Według zapewnień marki, wizualizacja pokrywa się z tym, co jest możliwe w rzeczywistości. Wygląda na to, że to nie tylko czcza obietnica, bo brwi wyglądają dość naturalnie i taki efekt, jak w przymierzalni możemy osiągnąć również na twarzy. Zapewne nie tylko za pomocą produktów marki Benefit.

d2a3qh4

Podziel się opinią

Share

d2a3qh4

d2a3qh4