Gwiazdy"Doktor Quinn" biega w bikini po plaży. 70-letnia aktorka zachwyca figurą

"Doktor Quinn" biega w bikini po plaży. 70‑letnia aktorka zachwyca figurą

Jane Seymour
Jane Seymour
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA

10.03.2021 14:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jane Seymour to brytyjska aktorka i producentka filmowa, która zdobyła światową popularność dzięki głównej roli w kultowej produkcji "Doktor Quinn". Dzisiaj artystka skupia się m.in. na malowaniu obrazów i jak widać na zdjęciach, czerpie radość z życia.

Jane Seymour jest córką pielęgniarki i lekarza położnika. Jane, zaczynając karierę aktorską, nie sądziła, że przez całe swoje późniejsze życie będzie kojarzona również jako lekarz. Z tą różnicą, że serialową.

Prywatnie Jane Seymour była czterokrotnie zamężna oraz doczekała się czwórki dzieci, w tym bliźniaków. Aktorka dziś ma 70 lat, jest zaangażowana w działalność UNICEF-u, chętnie maluje obrazy, pisze książki, nauczyła się koreańskiego oraz po prostu cieszy się spokojną codziennością.

Doktor Quinn na plaży

Ostatnio przyłapano ją na jednej z hawajskich plaż, gdzie przechadzała się po piasku i pozowała w stroju kąpielowym. Nie da się nie zauważyć, że aktorka ma fenomenalną figurę.

Aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że nie tylko jej wyrzeźbione ciało przyciąga uwagę, ale również cera. Niektórzy fani podobno próbują dotknąć jej twarzy.

Jane Seymour na co dzień używa kremów z wysokim filtrem i nie wychodzi z domu bez okularów przeciwsłonecznych. Stawia pielęgnację na pierwszym miejscu. Wybierając krem, zwraca uwagę na to, czy w składzie znajduje się retinol.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także