GwiazdyDominika Tajner i Michał Wiśniewski byli w sobie szaleńczo zakochani. Jakie teraz łączą ich relacje?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli w sobie szaleńczo zakochani. Jakie teraz łączą ich relacje?

Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
25.03.2022 18:21

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez siedem lat. Obecnie oboje są już w kolejnych związkach. Pomimo wszystko darzą się wzajemnym szacunkiem. W ostatnim wywiadzie Dominika Tajner opowiedziała nieco więcej o relacjach łączących ją z byłym mężem oraz o tajemniczym nowym partnerze.

Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner, córkę prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, w czerwcu 2012 roku. Była to jego czwarta żona. Wcześniej na ślubnym kobiercu stawał z Magdą Femme, Mandaryną oraz Anną Świątczak. Wiśniewski i Tajner nie doczekali się wspólnych dzieci, ale wychowywali syna kobiety z poprzedniego związku. Ich małżeństwo potrwało siedem lat. Rozwód został sformalizowany we wrześniu 2019 roku. 

Dominika Tajner o relacjach z Michałem Wiśniewskim

Obecnie zarówno Dominika Tajner, jak i Michał Wiśniewski są w nowych związkach z kolejnymi partnerami, ale można sądzić, że utrzymują dobre stosunki. Tajner otworzyła się nieco na ten temat w ostatniej rozmowie z portalem Pomponik. 

"My mieliśmy koleżeńskie relacje jeszcze przed rozwodem. Wiem, że to jest dziwne. Mój syn zachorował i to był moment dużego wsparcia od Michała. Pewne rzeczy są dla ciebie ważne i mniej ważne. Wtedy ten rozwód i to wszystko było nieistotne. (…) Myślę, że gdzieś tam się szanujemy" – stwierdziła była żona lidera Ich Troje. 

Dominika Tajner jest znowu zakochana

Dominika Tajner ma obecnie nowego partnera. Ich związek trwa już od kilku miesięcy, jednak kobieta nie chce się z nim upubliczniać nauczona przykrymi doświadczeniami z przeszłości. W tym samym wywiadzie zdradziła jednak kilka szczegółów dotyczących mężczyzny, który jakiś czas temu skradł jej serce. 

"Nie jestem sama, ale tak jakoś przez długi czas słabo trafiałam i stwierdziłam, że może tak szybko nie będę się teraz uzewnętrzniać, z kim jestem. (…) Jest to osoba ze świata sportu, polskiego sportu i na pewno tym też mnie poniekąd ujął. (…) Jest bokserem, chyba dosyć znanym" – powiedziała Dominika Tajner w rozmowie z redaktorem Pomponika. 

Natomiast Michał Wiśniewski kilka miesięcy po rozwodzie z Dominiką Tajner wziął za żonę niejaką Polę, z którą doczekał się syna o imieniu Falco. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także