ycipk-4ckram

Dominika Tajner zrywa z dawnym życiem. Spakowała kartony

Niektóre kobiety po rozwodzie idą do fryzjera, inne zapisują się na boks, a jeszcze inne – muszą zmienić otoczenie. Tak właśnie zrobiła Dominika Tajner. Na Instagramie pokazała spakowane kartony i zdradziła, gdzie zamieszka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dominika Tajner wzięła udział w tegorocznej edycji programu "Taniec z gwiazdami"
Dominika Tajner wzięła udział w tegorocznej edycji programu "Taniec z gwiazdami" (East News)
ycipk-4ckram

Para poznała się w 2009 roku, kiedy Tajner była menadżerką hotelu w Wiśle. Na jedną z imprez miała zaprosić Michała Wiśniewskiego. Zaiskrzyło. Trzy lata temu para wzięła ślub.

Dla lidera Ich Troje była to już czwarta ceremonia tego typu. Z poprzednimi żonami (Magdą Femme, Martą Mandrykiewicz i Anią Świątczak) udało mu się wytrzymać (albo raczej paniami z nim) średnio po 5 lat.

ycipk-4ckram

Dominika Tajner podbiła tę statystykę. Byli razem niemal 8 lat. Para nie mówiła głośno o powodach rozstania. Oczywiście domysłom nie było końca, zaś oliwy do ognia dolewało uczestnictwo Dominiki w "Tańcu z gwiazdami". Koniec końców w programie romansów było sporo. Jeden zakończył się nawet na ślubnym kobiercu.

Instagram.com
Podziel się

Jakby nie było naprawdę, małżeństwo Tajner i Wiśniewskiego dobiegło końca. Dominika pochwaliła się właśnie, że się przeprowadza. Postawiła na Warszawę.

Z ostatnich doniesień na temat miejsca jej zamieszkania wynika, że daleko nie miała. Cztery lata temu para pokazała bowiem willę w Magdalence, niewiele ponad 20 kilometrów za stolicą. Co ciekawe, dom miał należeć do Dominiki. To nadaje całej sprawie lekkich rumieńców. Czyżby podział majątku? A może raczej chęć odcięcia się od przykrych wspomnień?

ycipk-4ckram

W każdym razie życzymy Dominice Tajner powodzenia na nowej drodze życia. Bo nowych dróg jest jednak trochę więcej niż bycie czyjąś żoną.

Instagram.com
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4ckram

ycipk-4ckram
ycipk-4ckram