GwiazdyDowbor nie może sobie pozwolić na wakacje. Ma inne plany

Dowbor nie może sobie pozwolić na wakacje. Ma inne plany

Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
22.05.2021 11:04

Katarzyna Dowbor ma szczęście, że jej praca jest jednocześnie jej wielką pasją. Spełnia się jako prowadząca programu "Nasz nowy dom", więc ani myśli, żeby wziąć urlop i pojechać na wakacje.

Katarzyna Dowbor od 2013 roku prowadzi program na Polsacie "Nasz nowy dom", w którym pomaga potrzebującym rodzinom. Zmienia ich życie i daje szansę na lepsze jutro. Prezenterka wraz ze swoją ekipą fachowców remontuje domy, które często są wręcz w opłakanym stanie. W wielu z nich nie ma łazienek, ciepłej wody czy ogrzewania.

"Nasz nowy dom" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, dlatego Dowbor od 7 lat nieprzerwanie pracuje na planie programu. Zawodowe obowiązki pochłaniają większość jej czasu. Przez to nie ma chwili wytchnienia, by wybrać się na wakacje i odpocząć. Rzadko też bywa w domu i nie może się nacieszyć swoją posiadłością z wielkim ogrodem.

Musi zapomnieć o urlopie

Choć w Polsacie nastąpi wakacyjna przerwa od emisji programu, to nie oznacza, że i Katarzyna Dowbor będzie miała chwilę wolnego. W najnowszym wywiadzie wyznała, że od lat nie była na wczasach i tym razem również nic w tej kwestii się nie zmieni.

"W tym roku, tak jak zawsze, obędę się bez wakacji. Za tydzień wracam na plan i zaczynam pracę przy kolejnym sezonie programu. Mam dom z ogrodem, dużo zwierząt, a prawie mnie w tym domu nie ma. Urlop to był czas nadrabiania domowych zaległości. Chętnie bym posiedziała jeszcze miesiąc, ale też trochę stęskniłam się za planem" - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem Dowbor.

Najbliższa szansa na małe wakacje nadarzy się prawdopodobnie dopiero we wrześniu. Wtedy prezenterka zwolni i nieco odetchnie.

"Gdy skończymy transzę, znów będą jakieś trzy tygodnie przerwy. Przerwa jest konieczna. (...) Nasi widzowie często piszą, że chcieliby, żeby program trwał do końca świata i o jeden dzień dłużej. Mogę obiecać, że będę grała, dopóki dam radę. Dopóki będę miała siłę, będę walczyć!" - podkreśliła w wywiadzie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta