GwiazdyFitkau-Perepeczko grała Simonę w "M jak miłość". Jak dziś wygląda?

Fitkau-Perepeczko grała Simonę w "M jak miłość". Jak dziś wygląda?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI

22.05.2021 09:59

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pierwszy raz od dawna zagościła na show-biznesowych czerwonych dywanach. Na najnowszych zdjęciach widać, jak zmieniła się od czasów, gdy grała Simonę w "M jak miłość".

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w 2003 roku dołączyła do obsady uwielbianego przez Polaków serialu "M jak miłość". Wcielała się w zabawną i przebojową Simonę, mamę Stefana Müllera, sąsiadkę rodziny Mostowiaków. Widzowie uwielbiali tę postać, a tym samym aktorka zaskarbiła sobie ich wielką sympatię. Choć przed występem w "Emce" Agnieszka miała już na koncie wiele filmowych, serialowych i teatralnych ról, to jednak udział w znanej telenoweli przyniósł jej największą popularność.

Prywatnie Fitkau-Perepeczko była żoną Marka Perepeczki, słynnego filmowego Janosika. Poznali się w szkole teatralnej i spędzili ze sobą aż 40 lat. Rozdzieliła ich dopiero śmierć. W listopadzie 2005 roku jej ukochany Marek zmarł z powodu zawału serca. To był wielki cios dla Agnieszki, gwiazda przez wiele lat nie mogła się pogodzić ze stratą męża. Ukojenie przynosiły jej podróże, bowiem od wielu lat dzieli swoje życie między Polską a Australią. Po odejściu Marka, jeszcze więcej czasu spędzała za granicą, a do rodzinnego kraju przyjeżdżała zaledwie kilka razy do roku.

Jak dziś wygląda Agnieszka Fitkau-Perepeczko?

79-letnia aktorka, kiedy jest w Polsce, chętnie odwiedza show-biznesowe imprezy i przechadza się po czerwonych dywanach. Z powodu pandemii przez ponad rok nie miała możliwości pojawić się na ściance, więc kiedy tylko nadarzyła się teraz taka okazja, od razu z niej skorzystała. Agnieszka Fitkau-Perepeczko była gościem na koncercie Danuty Błażejczyk.

Na zdjęciach widać, że w błysku fleszy czuje się wręcz jak ryba w wodzie. Chętnie pozowała do zdjęć, zalotnie się uśmiechając. Miała na sobie dopasowany kombinezon, który odsłaniał ramiona. Do tego dobrała czerwone buty na obcasie i, jak przystało na gwiazdę, duże ciemne okulary. Choć Agnieszka niedługo będzie świętować 80. urodziny, to nie traci werwy i cały czas jest w świetnej formie.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Agnieszka Fitkau-Perepeczko© AKPA
Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Agnieszka Fitkau-Perepeczko© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (198)
Zobacz także