Blisko ludziDr Romuald Dębski nadal w ciężkim stanie. Piękny gest pacjentek

Dr Romuald Dębski nadal w ciężkim stanie. Piękny gest pacjentek

Dr Romuald Dębski nadal w ciężkim stanie. Piękny gest pacjentek
Źródło zdjęć: © Agencja Gazeta
Karolina Błaszkiewicz
15.12.2018 14:34, aktualizacja: 15.12.2018 15:08

Prof. Romuald Dębski wciąż walczy o życie. Pacjentki dały mu znać, że nie jest sam. Tym, co dla niego zrobiły, podzieliła się na Facebooku jego żona. Lekarka nie kryje wzruszenia.

Przy łóżku [ prof. Romualda Dębskiego na OIOM-ie zawisł plakat autorstwa "Bielańskich Mam". Pacjentki, które wiele zawdzięczają [ginekologowi., postanowiły mu się odwdzięczyć. "Profesorowi Dębskiemu – Bielańskie Mamy" – brzmi podpis pod plakatem, będącym kolażem zdjęć pacjentek z dziećmi.

Z kilkoma rozmawiała dziennikarka WP Kobieta, Klaudia Stabach. - Słyszę tupot małych stóp, na który tak bardzo długo czekałam i wiem, że nadzieja umiera ostatnia i że to on mi pomógł - mówiła jedna z nich.

"Ogromne podziękowania w imieniu Profesora i całej rodziny za ten niezwykły, wzruszający gest!" – tak odpowiada pacjentkom męża Marzena Dębska na fanpage'u ich wspólnej kliniki. Wcześniej, na tym samym profilu, pojawiła się informacja dotycząca stanu profesora. "Profesor Dębski jest w szpitalu, walczy o życie. Dziękujemy za słowa wsparcia, które dostajemy zewsząd, ogromnie dużo dla nas znaczą. Profesor nie wierzył w cuda. On je po prostu robił. Wierzymy, ze taki cud przydarzy się i jemu. W pełni na to zasłużył" – czytamy.

Profesor Romuald Dębski to jeden z najwybitniejszych polskich ginekologów. Jest ordynatorem oddziału położniczego w warszawskim Szpitalu Bielańskim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (316)
Zobacz także