Trwa ładowanie...
dkn0sm3

Dr Romuald Dębski nadal w ciężkim stanie. Piękny gest pacjentek

Prof. Romuald Dębski wciąż walczy o życie. Pacjentki dały mu znać, że nie jest sam. Tym, co dla niego zrobiły, podzieliła się na Facebooku jego żona. Lekarka nie kryje wzruszenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prof. Romuald Dębski walczy o życie.
Prof. Romuald Dębski walczy o życie. (Agencja Gazeta)
dkn0sm3

Przy łóżku [ prof. Romualda Dębskiego na OIOM-ie zawisł plakat autorstwa "Bielańskich Mam". Pacjentki, które wiele zawdzięczają [ginekologowi., postanowiły mu się odwdzięczyć. "Profesorowi Dębskiemu – Bielańskie Mamy" – brzmi podpis pod plakatem, będącym kolażem zdjęć pacjentek z dziećmi.

Z kilkoma rozmawiała dziennikarka WP Kobieta, Klaudia Stabach. - Słyszę tupot małych stóp, na który tak bardzo długo czekałam i wiem, że nadzieja umiera ostatnia i że to on mi pomógł - mówiła jedna z nich.

dkn0sm3

"Ogromne podziękowania w imieniu Profesora i całej rodziny za ten niezwykły, wzruszający gest!" – tak odpowiada pacjentkom męża Marzena Dębska na fanpage'u ich wspólnej kliniki. Wcześniej, na tym samym profilu, pojawiła się informacja dotycząca stanu profesora. "Profesor Dębski jest w szpitalu, walczy o życie. Dziękujemy za słowa wsparcia, które dostajemy zewsząd, ogromnie dużo dla nas znaczą. Profesor nie wierzył w cuda. On je po prostu robił. Wierzymy, ze taki cud przydarzy się i jemu. W pełni na to zasłużył" – czytamy.

Profesor Romuald Dębski to jeden z najwybitniejszych polskich ginekologów. Jest ordynatorem oddziału położniczego w warszawskim Szpitalu Bielańskim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: WP Ekspress - Projekt "Powroty" Wydanie: 21 listopada 2018

dkn0sm3

Podziel się opinią

Share

dkn0sm3

dkn0sm3