Trwa ładowanie...
d1xdod8

Drew Barrymore nie zamierza się głodzić po ciąży

Drew Barrymore dopiero co została matką, pod koniec września urodziła córeczkę, jednak nie zamierza katować się ćwiczeniami i dietą, żeby jak najszybciej zgubić nadprogramowe kilogramy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Drew Barrymore nie zamierza się głodzić po ciąży
(AFP)
d1xdod8

Drew Barrymore dopiero co została matką, pod koniec września urodziła córeczkę, Olive. Zgodnie z hollywoodzkimi standardami powinna więc w błyskawicznym tempie stracić całą ciążową nadwagę i tuż po Nowym Roku pokazać się w jakimś kolorowym magazynie w bikini. Jednak 37-letnia aktorka, która w ciąży przytyła 18 kilo, woli na razie nacieszyć się córką niż biegać na siłownię.

- Moje nowe motto to „Niemożliwe oczekiwania są niewykonalne”. Przy moim szczęściu mogę się głodzić, ćwiczyć, a na drugi dzień wpadnę pod autobus i zdążę pomyśleć tylko „Po co zmarnowałam tyle czasu na takie rzeczy?” Jestem ostatnią osobą, którą powinniście wypytywać o wskazówki dotyczące ćwiczeń. Nie mam ich i nie dbam o to.

W rozmowie z magazynem PeopleDrew przyznała, że podczas ciąży miała bardzo kaloryczne zachcianki - zajadała się cheesburgerami i lodami.

d1xdod8

- Nie chciałam mieć nic wspólnego z warzywami, a przecież je uwielbiam! A lodów nie znoszę, ale wtedy niczego innego nie chciałam. Ostatnich kilka kilogramów przybrałam w ostatnim tygodniu ciąży, byłam po terminie i myślałam sobie „A co tam, zjem dwa cheesburgery!”

Aktorka wyznała także, że jej głównym zajęciem jest teraz wywołanie uśmiechu na twarzy córki, a nie odchudzanie.
- Moja ulubiona pora dnia, to moment kiedy ją budzę. Te pierwsze uśmiechy po przebudzeniu są najwspanialsze. Zamierzam skakać, tańczyć i śpiewać ile potrzeba, żeby tylko je zobaczyć.

(ma)

POLECAMY:

* Drew Barrymore została mamą*

* Gotowanie jajek zbyt trudne dla Drew Barrymore*

* Zdegradowana Drew Barrymore*

Koniec świata według Drew Barrymore

Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie!

d1xdod8

Podziel się opinią

Share

d1xdod8

d1xdod8