Trwa ładowanie...
d1ag8n6

Druhna może przyćmić Meghan Markle. To druga Pippa

Przygotowania do ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego idą pełną parą. Brytyjskie media nie skupiają się jednak aż tak na przyszłych małżonkach, jak można by sądzić. Całą uwagę kierują teraz na druhnę panny młodej. Ich zdaniem, ta przyćmi Markle i porównują ją do Pippy Middleton.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle ma piękną przyjaciółkę
Meghan Markle ma piękną przyjaciółkę (Instagram.com)
d1ag8n6

Jessica Mulroney ma 37 lat. Nazywają ją "Gwyneth Paltrow Toronto" i już wieszczą, że skradnie show na ślubie swojej przyjaciółki Meghan Markle. Majątek rodziny Mulroney jest wyceniany na 50 mln funtów – nic dziwnego, to obuwnicza dynastia. Jessica ukończyła najlepsze szkoły i wyszła za mąż za syna byłego premiera Kanady.

  Instagram.com
(Instagram.com)

Mulroney poznała Markle na planie serialu "Suits" w 2011 r. Zajęła się szafą aktorki i z miejsca z nią zaprzyjaźniła. Dzisiaj na Instagramie śledzi ją ponad 100 tys. osób. Między innymi ze względu na jej wspólne fotki z przyszłą księżną. Wszyscy są przekonani, że właśnie Jessica będzie jej druhną, choć ona sama milczy na ten temat. – Meghan ją uwielbia! – mówią znajomi obu pań. – Jest jej mentorką. Jak na ironię, może zostać przez nią przyćmiona – dodają.

Ślub Markle i księcia odbędzie się 19 maja.

d1ag8n6

Podziel się opinią

Share
d1ag8n6
d1ag8n6