Trwa ładowanie...
dzphm7d

Durex wycofuje pękające prezerwatywy. W Stanach mają zupełnie inny problem

Durex poinformował o wycofaniu części swoich prezerwatyw z rynku. Powód? Mogą pękać. Tymczasem organizacja ds. zdrowia w USA prosi ludzi, by nie… prali i nie używali ponownie tej samej prezerwatywy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ludzie potrafią użyć tej samej prezerwatywy
Ludzie potrafią użyć tej samej prezerwatywy (123RF)
dzphm7d

Prezerwatywy Real Fell Durexa nie spełniają "standardów trwałości" i zostały wycofane z rynku. Firma posypała głowę popiołem i podała numery seryjne wadliwych produktów, podkreślając, że konsumentom nie grozi niebezpieczeństwo.

Zupełnie inny problem mają w Stanach Zjednoczonych. Tak ludzie sami narażają się na niechcianą ciążę i choroby. Na Twitterze niesie się wpis Centers for Disease Control and Prevention (Centra kontroli i zapobiegania chorobom) w USA. Zawarto w nim zaskakujący apel. "Prosimy i ostrzegamy, bo ludzie nadal to robią: Nie pierzcie ani nie używajcie ponownie tego samego kondomu! Bierzcie nowy przed każdym aktem seksualnym" – czytamy.

Jak podał "Forbes", od 1 do 3 proc. ludzi nie dba o bezpieczeństwo swoje i partnera podczas seksu. Dlaczego? Po pierwsze: zwyczajnie brakuje im świadomości. Druga sprawa to wysoka cena prezerwatyw. Trzecim powodem jest wstyd. Nie wszyscy z chęcią podchodzą do kasy w sklepie z "gumkami" w ręku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

dzphm7d

Podziel się opinią

Share
dzphm7d
dzphm7d