Duże zmiany u Emilki z Laszek. 37-latka odlicza dni

Duże zmiany u Emilki z Laszek. 37‑latka odlicza dni

Emilia Korolczuk prowadzi Ranczo Laszki
Emilia Korolczuk prowadzi Ranczo Laszki
Źródło zdjęć: © YouTube | Podlaskie24
18.10.2023 17:16, aktualizacja: 18.10.2023 19:03

Emilia Korolczuk prowadzi Ranczo Laszki, które dzięki programowi "Rolnicy. Podlasie" zdobyło dużą popularność. Jak się okazuje, zarówno Emilię, jak i jej gospodarstwo czekają spore zmiany. Niespodzianka nadejdzie już niebawem.

Serial dokumentalny "Rolnicy. Podlasie" ma wielu wiernych fanów. Jedną z jego bohaterek jest Emilia Korolczuk, która prowadzi popularne Ranczo Laszki. Najświeższymi informacjami na temat gospodarstwa dzieli się najczęściej w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej ranczo zdobywa kolejnych wielbicieli. Jak się okazuje, niedługo czekają je spore zmiany. Rolniczka nie ukrywa podekscytowania.

Ranczo Laszki czekają zmiany

Jak poinformował "Super Express", gospodarstwo Emilii Korolczuk powiększy się niedługo o nowego członka "rodziny". Podczas ostatniej wizyty weterynarz badał ciężarną krowę, która spodziewa się potomstwa. Kiedy zainteresowana Emilia zapytała, czy można określić płeć cielęcia, specjalista oznajmił, że niestety jest już na to za późno.

- Będzie niespodzianka - stwierdził weterynarz po badaniu USG.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ranczo Laszki przyciąga gwiazdy

Nie jest tajemnicą, że Emilia Korolczuk bardzo dba o swoje zwierzęta, które są jej ogromną miłością. Dzięki temu prowadzone przez nią Ranczo Laszki przyciąga osoby z całej Polski, w tym także znane osobistości. W lipcu odwiedzili je m.in. aktorzy Artur Barciś oraz Anna Seniuk, którzy pojawili się tam ze względu na pracę nad filmem.

"Miałam ogromną przyjemność współpracować ze wspaniałymi aktorami. Naszymi gośćmi na ranczu był pan Artur Barciś i pani Ania Seniuk. Florka i setka naszych kóz będą miały swój malutki udział w nowym filmie komediowym Jestem dumna z moich zwierzaków jak nigdy, poszliśmy na żywioł z zerowym przygotowaniem i poszło doskonale" - czytamy w jednym z postów Emilii Korolczuk na Facebooku.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta