Trwa ładowanie...
d3e4c3w

Dziennikarka kontra radny PiS. Zaskoczyła go na prawicowym marszu

Dziennikarka "Wysokich Obcasów", będąc na spacerze z rodziną, natknęła się na Marsz dla Życia i Rodziny. W pierwszym szeregu szedł radny Prawa i Sprawiedliwości Karol Wojtasik. Natalia Waloch-Matlakiewicz skorzystała z okazji i podeszła, pytając, czy powtórzy jej to, co wypisywał o niej w sieci. Nie powtórzył.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarka kontra radny PiS. Zaskoczyła go na prawicowym marszu
(Facebook.com)
d3e4c3w

- Na rękach mam córkę. Dzień przed jej narodzinami radny zapytał mnie na FB w publicznej rozmowie, czy ciąża sprowadziła mi ogląd rzeczywistości do majtek. A to tylko jedna z odzywek radnego wobec kobiet, które na ogół nazywa idiotkami. W swoim i ich imieniu złożyłyśmy z Moniką Gotlibowską i Katarzyną Lewandowską skargę na tego człowieka do konwentu seniorów Rady Miasta. Ciekawa jestem, jak długo jeszcze władze PiS w Toruniu będą udawać, że nie widzą tego zachowania. A może po prostu je popierają? - napisała na swoim facebookowym profilu dziennikarka. Wpis w ciągu ponad doby zyskał 1,5 polubień i 300 udostępnień.

- Gdyby ktoś chciał wiedzieć, jak działają #fakenews i #postprawda to może zerknąć na profil radnego, który pisze, że szłam w marszu i byłam poruszona homilią biskupa.Nie chcąc dłużej pozostawiać pytania pana radnego bez odpowiedzi, odpowiadam: czasem nie trzeba zaglądać do majtek, żeby widzieć człowieka i jego poziom jak na dłoni - dodała Waloch-Matlakiewicz.

d3e4c3w

Podziel się opinią

Share

d3e4c3w

d3e4c3w