ycipk-1r5v5n

Edyta Bartosiewicz o trudnym dzieciństwie. "Byłam narzędziem w spełnianiu czyichś ambicji"

Edyta Bartosiewicz należy do gwiazd, które rzadko decydują się na odsłanianie życia prywatnego w mediach. Teraz piosenkarka postanowiła wrócić wspomnieniami do lat szkolnych i wyznała, że jej dzieciństwo wcale nie było łatwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Bartosiewicz unika pokazywania się na ściankach
Edyta Bartosiewicz unika pokazywania się na ściankach (East News)
ycipk-1r5v5n

Edyta Bartosiewicz o samotnym macierzyństwie

Edyta Bartosiewicz przez wiele lat była samotną matką i wychowywała w pojedynkę syna odkąd ten skończył siedem lat. Pomimo wielu trudności wokalistka uważa, że bycie matką to najpiękniejsza rzecz, jaka ją spotkała. Edyta Bartosiewicz starała się jak najlepiej opiekować się swoim dzieckiem, ale jednocześnie przyznała, że jej dzieciństwo wyglądało zupełnie inaczej. "Moje relacje z rodzicami, szczególnie z mamą, nie były łatwe. Oboje rodzice skupiali się głównie na wzajemnych relacjach, zaangażowani we własną dramę, ja zaś byłam dzieckiem zadaniowym" - powiedziała w rozmowie z redakcją "Wysokie Obcasy".

ycipk-1r5v5n

Rodzice Edyty Bartosiewicz wymagali od niej jak najwyższych stopni. "Miałam być najlepsza w klasie i przynosić same piątki. Czwórka z plusem była już problemem, szczególnie, gdy ktoś w klasie dostał lepszą ocenę. Ciągle byłam do kogoś porównywana. To wszystko rodziło we mnie olbrzymi stres (...). Myślę, że byłam swego rodzaju narzędziem w spełnianiu czyichś ambicji. Moje uczucia nie były najważniejsze" - wyznała.

Zobacz także: Dziecko celebrytki regularnie podróżuje samolotami. Paulina Górska wyjaśnia, dlaczego mama nie powinna się tym chwalić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1r5v5n
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1r5v5n

ycipk-1r5v5n
ycipk-1r5v5n