Trwa ładowanie...
d3x93xk

Edyta Pazura o plotkach na temat swojego małżeństwa z Cezarym Pazurą: "Czytam, że podobno zły mąż z ciebie"

Edyta Pazura jest żoną i menadżerką aktora Cezarego Pazury. Celebrytka prowadzi aktywne życie w mediach społecznościowych. Pozyskała grono fanów, którzy obserwują jej codzienność i cenią za dowcip oraz dystans do siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Edyta Pazura
Edyta Pazura (ONS.pl)
d3x93xk

Edyta i Cezary Pazurowie poznali się przypadkiem w pociągu. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Niedługo po spotkaniu krakowianka i artysta powiedzieli sobie "tak". Dla aktora był to już trzeci ślub, w przeciwieństwie do o 26 lat młodszej Edyty.

"Czytam, że kobietom pecha przynosisz"

Na swoim profilu na Instagramie Edyta Pazura opisuje swoją codzienność. Nie boi się poruszać tematów trudnych. Ostatnio odniosła się do plotek na temat swojego małżeństwa z gwiazdorem. Napisała w związku z tym rymowankę, którą nazwała odą. Wyznała, że Cezary Pazura jest niesłusznie oceniany jako nieobecny mąż i ojciec, który ma za nic obowiązki domowe. Dodała, że czuje się przy nim szczęśliwa, więc zdziwiona jest, że ktoś może to oceniać inaczej, nie znając osobiście ich jako pary.

d3x93xk

Celebrytka poruszyła ważny temat. Często ludzie oceniani są za pomocą pozorów, co jest krzywdzące. Aktualnie każdy ma dostęp do Internetu i może skrytykować, kogo chce, nawet anonimowo. Jednak słowa potrafią ranić. Jeżeli nie zranią Edyty Pazury, to mogą odbić się negatywnie na jej dzieciach.

A oto tekst, który napisała celebrytka. Z przymrużeniem oka opisała swoje przemyślenia na temat fake newsów na temat swojej rodziny:

"Czytałam o Tobie, że podobno zły Mąż z Ciebie... Mnie za to jest jak w niebie... Czytałam o Tobie, że dzieci na wychowanie innym oddajesz... To jakim cudem codziennie do nich o 6.00 wstajesz? Czytałam o Tobie, że kobietom nieszczęście przynosisz... Czy w takim razie mnie się boisz? Czytałam o Tobie, że Twoje nazwisko tylko ciężarem jest wielkim... chyba od tego jest podatek Belki? Czytałam o Tobie, żeś krzywdziciel kobiet nietęgi, a jakoś przede mną ucinasz wszelkich smutków wstęgi. To powiedz mi Kochanie, czy ja czytać nie umiem, czy to jest kłamanie?".

Do tego Edyta Pazura opublikowała zdjęcie Cezarego Pazury. Obserwatorzy profilu skomentowali, że wiersz im się podoba, a oni jako para, są zabawni i tworzą zgrany duet.

Nauka zdalna w szkołach podstawowych. Paweł Rabiej mówi o przygotowaniu warszawskich szkół

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3x93xk

Podziel się opinią

Share
d3x93xk
d3x93xk