Blisko ludziEdyta Pazura pokazała, z kim bawi się jej córeczka. "Pochodzą z dwóch różnych światów"

Edyta Pazura pokazała, z kim bawi się jej córeczka. "Pochodzą z dwóch różnych światów"

Edyta Pazura pokazała, z kim bawi się jej córeczka. "Pochodzą z dwóch różnych światów"
Źródło zdjęć: © East News
Anna Podlaska
22.02.2020 13:16, aktualizacja: 22.02.2020 15:18

Edyta Pazura, wraz z mężem i dziećmi, wypoczywa na Dominikanie. W mediach społecznościowych publikuje co jakiś czas kolejne zdjęcia z wakacji. Teraz pokazała przyjaciela córeczki.

Edyta Pazura chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie, których ma ponad 160 tys., rodzinnymi fotografiami. Razem z mężem Cezarym mają dwie córki, Amelię i Ritę, oraz syna, Antoniego Józefa. Rodzina aktualnie odpoczywa od obowiązków szkolnych i zawodowych. Wybrali się na dwutygodniowe wakacje, na słoneczną Dominikanę. Pomiędzy jedzeniem, pływaniem, aktywnościami sportowymi, Edyta Pazura wstawia na swój profil zdjęcia, z jak widać, udanego pobytu.

Edyta Pazura na Dominikanie. Pokazała uroki wakacji z dziećmi

Ostatnio postanowiła podzielić się z fanami przemyśleniami dotyczącymi społeczności, jakie zamieszkują tereny Dominikany położonej na Morzu Karaibskim. Tak się składa, że jeden z chłopców stamtąd pochodzących bardzo zżył się z jej córeczką. Napisała, że pomimo różnic, bariery językowej oraz kulturowej, dzieci świetnie się ze sobą potrafiły skomunikować. Podkreśliła, że nie rzadko dorośli, choć mają wszelkie narzędzia, aby rozmawiać i rozwiązywać problemy, nie potrafią tego robić.

"Dwie stare dusze przylgnęły do siebie. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, to nie ona robiła to, co on, tylko on powtarzał jej gesty. Dorośli mówią tym samym językiem, kończą podobne szkoły, czytają książki, jedzą nożem i widelcem – zdobywają świat... A tak ciężko jest im się dogadać, choćby w jednej małej sprawie" – napisała celebrytka.

Pod wpisem posypały się znaki symbolizujące serce oraz komentarze w stylu: "To jest piękne". Urocze jest to, że dzieci są tak bezpośrednie i szczere w kontakcie ze sobą. Liczy się tu i teraz, świetna zabawa i poznawanie świata, takim jakim jest. Bez zbędnych ocen, bez kategoryzowania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta