Trwa ładowanie...

Edyta Pazura żartuje z Andrzeja Dudy? Ten podpis mówi wszystko

Edyta Pazura we wpisie na Instagramie postanowiła odnieść się do pewnej wypowiedzi prezydenta Polski. Andrzej Duda posłużył się owym sformułowaniem podczas szczytu NATO, który odbył się w Brukseli, tym samym wywołując w sieci niemałą burzę.

Share
Edyta Pazura żartuje z Andrzeja Dudy? Edyta Pazura żartuje z Andrzeja Dudy? Źródło: AKPA, fot: AKPA
dmyuivn

Podczas jednego z ostatnich wystąpień przed NATO w Brukseli Andrzej Duda postanowił posłużyć się pewnym polskim powiedzonkiem, które może być odebrane w różnoraki sposób. Wiele osób stwierdziło, że wypowiedź prezydenta była dość wulgarna. Sprawę w swoim stylu skomentowała Edyta Pazura.

Andrzej Duda przesadził?

Wiele osób nie kryło oburzenia zachowaniem prezydenta Polski. Andrzej Duda miał odnieść się do zagrożenia bombami nuklearnymi, o których informowali rosyjscy "eksperci". Polityk użył w swej wypowiedzi sformułowania "Nie strasz, nie strasz". Internauci stwierdzili, iż użycie w takim kontekście tego powiedzenia było zupełnie nie na miejscu. Spora część specjalistów od spraw wizerunkowych zauważyła jednak, że czas dyplomacji się zakończył i należy używać zwrotów, które nazywają rzeczy po imieniu. Zaraz za polską granicą toczy się wojna, sytuacja wymaga odpowiednio mocnego słownictwa.

Edyta Pazura komentuje prezydencką "wpadkę"

Do sprawy w dość żartobliwy sposób odniosła się na Instagramie Edyta Pazura. Żonę znanego aktora widzimy na fotografii. Edyta trzyma widelec w ręku, którym celuje przed siebie, robiąc przy tym zabawną minę.

dmyuivn

"Nie strasz, nie strasz... #bo mam widelec" - napisała Pazura.

Fani celebrytki od razu podchwycili kontekst; wystąpienie Pazury zostało odebrane jako doskonały żart sytuacyjny.

"Tak jest ! Nikt się nie boi";

"Mówi pani jak prezydent" - czytamy w komentarzach, gdzie pojawiło się mnóstwo emotikonek symbolizujących rozbawienie.

Warto również dodać, że Pazura mocno angażuje się w pomoc dla Ukrainy. Sama przyjęła do siebie rodzinę, której udało się uciec z objętego wojną kraju.

dmyuivn

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Edyta Pazura: Nie chcą mnie w telewizji, bo się nie klikam

dmyuivn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dmyuivn
dmyuivn