ycipk-3rehwr

Emma Roberts z Julią. Mało kto wie, że jest jej bratanicą

Emma Roberts pokazała zdjęcie sprzed lat, na którym widzimy ją i jej ciocię – Julię Roberts. 29-latka robi dziś oszałamiającą karierę aktorską, ale nie zapomina po kim odziedziczyła talent.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia i Emma Roberts
Julia i Emma Roberts (Getty Images)
ycipk-3rehwr

Emma i Julia Roberts

Julię Roberts zna każdy. W latach 90-tych grała główne role m.in. w "Pretty Woman", "Mój chłopak się żeni" czy "Uciekająca panna młoda". Dziś wybiera ambitniejsze produkcje, zachwycając w nich fanów i krytyków.

ycipk-3rehwr

Roberts nigdy nie ukrywała dumy ze swojej bratanicy Emmy. 29-letnia aktorka zdobywała pierwsze zawodowe doświadczenia już jako dziecko. Sprawę początkowo ułatwiało znane nazwisko. Szybko okazało się, że to drugorzędna kwestia - Emma ma bowiem talent. Udowodniła to m.in. rolami w serii "American Horror Story".

ycipk-3rehwr

Młoda gwiazda ma bliskie relacje z ciocią, co właśnie udowodniła na Instagramie, publikując starą fotografię paparazzi. Miała wtedy kilka lat. Emma jest córką brata Julii, Erica. Mężczyzna stracił wszystko z powodu swoich uzależnień. Roberts nie chciała, by dziewczynę spotkało to samo.

W latach 80. Erica okrzyknięto "złym chłopcem" Hollywood. Aktor brał narkotyki. Któregoś razu został aresztowany za posiadanie i obrażanie policjanta. Po latach opowiadał, że trudno nie zbłądzić, gdy się jest młodym i robią "dla ciebie kreski z kokainy". W jednym z wywiadów nie zaprzeczał jednak, że sam zaprzepaścił swoją karierę i nieomal zniszczył swoje małżeństwo. Żona Eliza postawiła mu w końcu ultimatum: albo ona albo narkotyki. Wybrał ją.
Wcześniej przez kłopoty Robertsa rozpadł się jego związek z Kelly Cunningham, mamą Emmy. Byli ze sobą rok. Córka pary najwięcej zawdzięcza właśnie jej i słynnej cioci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

ycipk-3rehwr
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3rehwr

ycipk-3rehwr
ycipk-3rehwr