Trwa ładowanie...
d4f1lmp

Ewa Dubieniecka jest córką Marty Kaczyńskiej. Jak wygląda?

Marta Kaczyńska dba o swoją prywatność i nie publikuje w sieci zbyt wielu osobistych zdjęć. W jej ślady poszła córka Ewa Dubieniecka, która jest bierną użytkowniczką Instagrama. Teraz zrobiła wyjątek i możemy zobaczyć jak wygląda.
Share
Marta Kaczyńska z córką
Marta Kaczyńska z córkąŹródło: ONS.pl
d4f1lmp

Ewa Dubieniecka rzadko publikuje fotografie na instagramowym koncie. Teraz zrobiła wyjątek i opublikowała selfie. Nastolatka nie ścina i nie farbuje włosów, za to stawia na mocny makijaż. Im staje się starsza, tym bardziej przypomina Martę Kaczyńską. Można nawet rzec jak dwie krople wody.

Zobacz także: Marta Kaczyńska o swoim synku. Dementuje nieprawdziwe informacje

Marta Kaczyńska jest matką trójki dzieci. Ma dwie córki Ewę i Martynę Dubienieckie oraz syna Stanisława Lecha. Pomimo że dba o swoją prywatność stara się zabierać je na publiczne wydarzenia.

d4f1lmp

Zobacz także: Marta Kaczyńska poszła na plażę. Karmiła piersią rocznego syna

Ewa Dubieniecka – córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego

Ewa jest córką Marty Kaczyńskiej i jej drugiego męża, Marcina Dubienieckiego. Przez jakiś czas do wiadomości publicznej podawano, że ojcem był Piotr Smuniewski. Podczas kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego, to on pozował z nią do wspólnych zdjęć. W 2007 roku Marta Kaczyńska wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego. Po rozwodzie rodziców Dubieniecka zyskała ojczyma. W 2018 roku biznesmen Piotr Zieliński ożenił się z Martą Kaczyńską.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4f1lmp

Podziel się opinią

Share
d4f1lmp
d4f1lmp