GwiazdyEwa Dubieniecka jest córką Marty Kaczyńskiej. Jak wygląda?

Ewa Dubieniecka jest córką Marty Kaczyńskiej. Jak wygląda?

Ewa Dubieniecka jest córką Marty Kaczyńskiej. Jak wygląda?
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska

05.10.2019 13:29, aktual.: 05.10.2019 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Kaczyńska dba o swoją prywatność i nie publikuje w sieci zbyt wielu osobistych zdjęć. W jej ślady poszła córka Ewa Dubieniecka, która jest bierną użytkowniczką Instagrama. Teraz zrobiła wyjątek i możemy zobaczyć jak wygląda.

Ewa Dubieniecka rzadko publikuje fotografie na instagramowym koncie. Teraz zrobiła wyjątek i opublikowała selfie. Nastolatka nie ścina i nie farbuje włosów, za to stawia na mocny makijaż. Im staje się starsza, tym bardziej przypomina Martę Kaczyńską. Można nawet rzec jak dwie krople wody.

Marta Kaczyńska jest matką trójki dzieci. Ma dwie córki Ewę i Martynę Dubienieckie oraz syna Stanisława Lecha. Pomimo że dba o swoją prywatność stara się zabierać je na publiczne wydarzenia.

Ewa Dubieniecka – córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego

Ewa jest córką Marty Kaczyńskiej i jej drugiego męża, Marcina Dubienieckiego. Przez jakiś czas do wiadomości publicznej podawano, że ojcem był Piotr Smuniewski. Podczas kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego, to on pozował z nią do wspólnych zdjęć. W 2007 roku Marta Kaczyńska wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego. Po rozwodzie rodziców Dubieniecka zyskała ojczyma. W 2018 roku biznesmen Piotr Zieliński ożenił się z Martą Kaczyńską.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1132)
Zobacz także