Trwa ładowanie...

Ewa Dubieniecka jest córką Marty Kaczyńskiej. Jak wygląda?

Marta Kaczyńska dba o swoją prywatność i nie publikuje w sieci zbyt wielu osobistych zdjęć. W jej ślady poszła córka Ewa Dubieniecka, która jest bierną użytkowniczką Instagrama. Teraz zrobiła wyjątek i możemy zobaczyć jak wygląda.

Share
Ewa Dubieniecka jest córką Marty Kaczyńskiej. Jak wygląda?
Źródło: ONS.pl
ducdvz6

Ewa Dubieniecka rzadko publikuje fotografie na instagramowym koncie. Teraz zrobiła wyjątek i opublikowała selfie. Nastolatka nie ścina i nie farbuje włosów, za to stawia na mocny makijaż. Im staje się starsza, tym bardziej przypomina Martę Kaczyńską. Można nawet rzec jak dwie krople wody.

Marta Kaczyńska jest matką trójki dzieci. Ma dwie córki Ewę i Martynę Dubienieckie oraz syna Stanisława Lecha. Pomimo że dba o swoją prywatność stara się zabierać je na publiczne wydarzenia.

ducdvz6

Ewa Dubieniecka – córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego

Ewa jest córką Marty Kaczyńskiej i jej drugiego męża, Marcina Dubienieckiego. Przez jakiś czas do wiadomości publicznej podawano, że ojcem był Piotr Smuniewski. Podczas kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego, to on pozował z nią do wspólnych zdjęć. W 2007 roku Marta Kaczyńska wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego. Po rozwodzie rodziców Dubieniecka zyskała ojczyma. W 2018 roku biznesmen Piotr Zieliński ożenił się z Martą Kaczyńską.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ducdvz6

Podziel się opinią

Share
ducdvz6
ducdvz6