GwiazdyIza Miko w nowym kolorze włosów. Fani jej nie poznają

Iza Miko w nowym kolorze włosów. Fani jej nie poznają

Iza Miko
Iza Miko
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
18.05.2021 10:33

Izabella Miko od wielu lat nosi długie blond włosy, które naturalnie stały się nieodłącznym elementem jej wizerunku. Wprawiła fanów w osłupienie, gdy pokazała się w burzy czerwonych loków.

Izabella Miko, gdy miała 15 lat, wyjechała z mamą do Stanów Zjednoczonych, żeby uczyć się tańca w prestiżowej szkole baletowej American Ballet Association w Nowym Jorku. Nie tylko kocha taniec, ale również aktorstwo. Uczyła się fachu w Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Na dobre zadomowiła się za oceanem i to właśnie tam stara się rozwijać swoją karierę.

Choć w Polsce jest bardziej popularna niż w USA, bo właśnie w swoim rodzinnym kraju częściej gra w filmach lub bierze udział w telewizyjnych programach, to jednak wciąż marzy, by wreszcie spełnił się jej amerykański sen. Aktorka ma na swoim koncie kilka ról w popularnych produkcjach, jak np. "Wygrane marzenia" czy "W rytmie hip-hopu 2", ale nadal ma ochotę na więcej.

Izabella Miko w nowej odsłonie

Jak przystało na artystkę, która wciela się w różne role, Iza lubi zmieniać się jak kameleon i eksperymentować z wyglądem. Swoją najnowszą metamorfozą pochwaliła się na Instagramie, gdzie jest bardzo aktywna i ma stały kontakt z obserwatorami.

Tym razem zaprezentowała się w niecodziennej odsłonie. Iza od lat jest długowłosą blondynką i to właśnie w takim wydaniu najbardziej podoba się swoim fanom. Gdy pokazała wideo, na którym ma burzę bordowych loków, wprawiła internautów w osłupienie. Szybko jednak wyjaśniła, że to tylko peruka i w najbliższym czasie nie planuje tak radykalnej zmiany wyglądu. Choć nie ukrywa, że taka fryzura bardzo jej przypadła do gustu.

"Szalejąc z Keanu! Jak się relaksujesz? Zawsze pozwalam sobie tańczyć jak szalona, gdy jestem po ciężkim dniu, kiedy musiałam skupić się na zapamiętywaniu moich kwestii lub pracować nad nową ostacią. To moja mała nagroda… o wiele zdrowsza niż drink, papieros, skręt czy sesja z grą wideo! Poza tym Keanu może się tym cieszyć. Jak wam się podobają moje nowe czerwone włosy? – napisała Iza na Instagramie.

Obserwatorzy prawią jej komplementy w komentarzach, choć przyznają, że o mały włos, a by jej nie rozpoznali. "Pięknie wyglądasz, ale zupełnie jak nie ty", "Nie poznałam cię!", "Iza, myślałem, że to ktoś inny", "W czerwonym ci do twarzy, ale wróć już do blondu". "Co za metamorfoza! Dobrze, że to tylko peruka" - czytamy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta