UrodaFryzury sylwestrowe na włosy długie i półdługie

Fryzury sylwestrowe na włosy długie i półdługie

Fryzury sylwestrowe na włosy długie i półdługie
Źródło zdjęć: © Pixabay.com | CC0 Public Domain
Marlena Kostyńska
25.06.2018 16:25, aktualizacja: 18.12.2018 09:05

Fryzury sylwestrowe powinny przede wszystkim pasować do kreacji, makijażu i naszego stylu. Właśnie dlatego decyzję w kwestii uczesania najlepiej zacząć od ustalenia naszych oczekiwań. Proponujemy kilka prostych i wygodnych fryzur sylwestrowych na włosy długie i półdługie.

Fryzury sylwestrowe na włosy długie

Właścicielki długich włosów mogą zdecydować się na jedną z wielu wyjątkowych fryzur sylwestrowych, które podkreślą ich indywidualny styl. Jedną z wygodniejszych opcji jest kok, który pozwoli zebrać długie kosmyki, dzięki czemu nie będą przeszkadzały podczas całonocnej zabawy. Zwykły kok można ozdobić błyszczącymi wstawkami takimi jak wsuwki czy spinki. Alternatywą może też być posypanie włosów brokatem lub utrwalenie ich lakierem do włosów z błyszczącymi drobinkami.

*Przy stylizacji oszałamiającej fryzury na sylwestra pomogą suszarki i prostownice, które kupisz teraz taniej dzięki WP radarOkazji. *

Fryzura na sylwestra na długie włosy w swobodnym wydaniu to włosy rozpuszczone lub ułożone w oryginalny sposób. Proponujemy częściowe rozpuszczenie włosów w taki sposób, aby góra była częściowo spięta. Jeden wariant to mocne i stabilne upięcie włosów, którego możemy dokonać ozdobną i błyszczącą spinką, która będzie zarazem lśniącą ozdobą na włosach. Drugi sposób to uchwycenie włosów uplecionym wcześniej warkoczem. Może to być prosty lub wymyślny warkocz dobierany, ale bardzo dobrze sprawdzą się również drobne warkoczyki, którymi ozdobić włosy na różne sposoby. Możemy też postawić na luźniejsze upięcie, jednak pamiętajmy, że powinno być ono na tyle stabilne, by fryzura nie rozpadła się w trakcie zabawy.

Obraz
© Instagram.com | luxyhair

Jeśli decydujemy się na włosy rozpuszczone lub jedynie częściowo upięte, warto uzupełnić je o subtelne refleksy lub kolorowe pasemka. Nawet niewielka zmiana w kolorystyce włosów może znacząco wpłynąć na zmianę wizerunku i stworzyć niezapomniany sylwestrowy look.

Fryzury sylwestrowe na włosy półdługie

W przypadku włosów półdługich również możemy wybierać pomiędzy fryzurami sylwestrowymi taki jak ciekawe upięcia i luźno opadające na ramiona kosmyki. Jeżeli nasze włosy są zadbane i dobrze znoszą zabiegi fryzjerskie wykonywane prostownicą lub lokówką, prostym rozwiązaniem będzie wymodelowanie ich zgodnie z naszymi upodobaniami. Włosom półdługim, które są cienkie, słabe i oklapnięte najlepiej nadać objętości susząc je po myciu z głową do dołu, a także wykorzystać okrągłą szczotkę i stylizować fryzurę za pomocą lekkiej pianki do włosów. Dobrze będzie wyglądać fryzura sylwestrowa na włosy półdługie wymodelowana w taki sposób, aby górna partia włosów przy czubku głowy była prosta, natomiast dolna partia kosmyków została podkręcona.

Upięcia sylwestrowe na włosy półdługie to kolejna propozycja dla miłośniczek wygodnego uczesania. Najbardziej różnorodne upięcia uzyskamy na gęstych włosach, ponieważ liczne pasma włosów można podpinać i podkręcać z różnych stron. Jedną z opcji jest wykonanie ozdobnego koka hiszpańskiego lub skonstruowanie złożonego splotu. Estetycznie i elegancko zaprezentuje się fryzura sylwestrowa złożona z niskiego upięcia, w którym łączą się odchodzące od samego czubka głowy cienkie warkoczyki.

Obraz
© Instagram.com