Trwa ładowanie...
d37n8oo
Megafon.pl
Ludzie

George Clooney dziękuje za Batmana

George Clooney postanowił wyjaśnić, dlaczego zdecydował się na główną rolę w filmie "Batman i Robin". Obraz Joela Schumachera z 1997 roku do dziś uważany jest najgorszą część cyklu o zamaskowanym superbohaterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
George Clooney dziękuje za Batmana
(AP)
d37n8oo

George Clooney postanowił wyjaśnić, dlaczego zdecydował się na główną rolę w filmie "Batman i Robin". Obraz Joela Schumachera z 1997 roku do dziś uważany jest najgorszą część cyklu o zamaskowanym superbohaterze. Clooney twierdzi jednak, że ten film otworzył mu drogę do sławy.
- Zadzwonił do mnie szef Warner Bros. i powiedział, że zagram Batmana - opowiada Clooney. - Nie mogłem uwierzyć. Obdzwoniłem wszystkich znajomych, krzyczeliśmy z radości.

- Ponieważ wcześniejsza odsłona "Batmana" była naprawdę dobra, myślałem, że wystąpię w kolejnej wysokobudżetowej, wartościowej produkcji. I w pewien sposób do dziś ją tak postrzegam. To ona kompletnie odmieniła moje życie, choć była naprawdę słaba, a ja słabo w niej zagrałem. To był film, w którym trudno było zagrać dobrze i nie wiem, co mogłem zrobić inaczej. Wiem jednak, że po "Batmanie" otworzyło się przede mną wiele drzwi i zawsze będę wdzięczny losowi za tę rolę.

Przed występem w filmie "Batman i Robin" Clooney znany był przede wszystkim z serialu "Ostry dyżur".

Dorobek aktora i reżysera zamyka dramat "Idy marcowe".

(ma)

POLECAMY:

* Clooney boi się biedy*

* Clooney ma dość szampana i sławy*

* George Clooney nie będzie prezydentem*

* Clooney ma nową dziewczynę*

d37n8oo

Podziel się opinią

Share

d37n8oo

d37n8oo