GwiazdyGeorge i Amal Clooney. Czy kwarantanna będzie końcem ich małżeństwa?

George i Amal Clooney. Czy kwarantanna będzie końcem ich małżeństwa?

George i Amal Clooney. Czy kwarantanna będzie końcem ich małżeństwa?
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aleksandra Kisiel
03.05.2020 11:29, aktualizacja: 03.05.2020 11:42

George i Amal Clooney nie byli widziani razem od października 2019 roku. Bulwarówki prześcigają się w spekulacjach, co dzieje się w życiu pary. A ci, jak zawsze, milczą.

George i Amal Clooney we wrześniu obchodzą szóstą rocznicę ślubu. Jest jednak spora szansa, że nie dotrwają do niej jako para. Aktor i prawniczka nie byli widziani razem od października 2019 roku i już wtedy zaczęły pojawiać się plotki, że między rodzicami Elli i Alexandra nie jest najlepiej.

Amal dużo czasu spędzała z dziećmi i w pracy, George Clooney skupiał się na zabawie i interesach, jakie prowadzi z mężem Cindy Crawford. Para, która część czasu spędza w Los Angeles, część w Londynie, podjęła się renowacji willi w Kalifornii, a następnie kupiła posiadłość w Brekshire, która wymaga renowacji po powodzi. Nie wiadomo na razie, w którym domu Clooneyowie spędzają czas izolacji.

George i Amal Clooney - będzie rozwód?

Ale brytyjskie tabloidy prześcigają się w wymyślaniu niestworzonych historii. "Globe", który nie ma zbyt dobrej reputacji, twierdzi wręcz, że parę czeka rychły rozwód, bo czas spędzony pod jednym dachem jest dla George'a i Amal Clooney nie do zniesienia.

Amal Clooney jest rzekomo apodyktyczna i próbuje rozstawiać męża po kątach, on zaś jest fleją, po której żona nie ma ochoty sprzątać. Ten ostatni szczegół wydaje się być szczególnie nieprawdopodobny. Clooneyowie, których majątek wart jest ponad 500 mln dolarów, z pewnością nie sprzątają po sobie. Nawet w czasach pandemii koronawirusa.

Z kolei "The Star" twierdzi, że u małżonków nigdy nie było lepiej. W końcu mogą zasypiać i budzić się w tym samym łóżku, a George jest zachwycony, że tyle czasu spędza z bliźniakami i w końcu nie musi latać na drugi koniec świata na plan filmowy.

Która wersja jest prawdziwa? Zapewne żadna, bo Clooneyowie nigdy nie byli wylewni w dzieleniu się informacjami o swoim życiu prywatnym. Z całą pewnością bycie w jednym miejscu przez dwa miesiące jest dla nich nowością, czy od razu jest to wyzwanie, na końcu którego czeka paskudny rozwód i walka o dzieci? Mamy nadzieję, że nie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta