Blisko ludziGigi Hadid urodziła. Mohamed Hadid napisał list do wnuczki

Gigi Hadid urodziła. Mohamed Hadid napisał list do wnuczki

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
24.09.2020 10:45

25-letnia modelka i jej ukochany, Zayn Malik zostali rodzicami. Na świat przyszła dziewczynka. Dumni rodzice opublikowali pierwsze zdjęcia z córeczką. Ojciec Gigi, Mohamed Hadid, zwrócił się zaś do wnuczki w pięknym liście.

O ciąży Gigi Hadid było głośno od kilku miesięcy. Gwiazda modelingu długo jednak nie potwierdzała medialnych doniesień. Zdecydowała się na to tuż przed rozwiązaniem. Podczas relacji na żywo w mediach społecznościowych odsłoniła już sporych rozmiarów brzuch. Wyjaśniła, że nie chwaliła się swoim stanem, bo na świecie dzieją się o wiele ważniejsze rzeczy. Do tego zwyczajnie potrzebowała spokoju.

Gigi Hadid – dziecko

Córka Gigi jest owocem związku modelki z wokalistą Zaynem Malikiem. Para jakiś czas temu wróciła do siebie po krótkiej rozłące. Potwierdzeniem, że znów są razem, była obecność gwiazdora na 25. urodzinach modelki.

W czwartek oboje zakochani pokazali pierwsze zdjęcia z dzieckiem na Instagramie. "Nasza córeczka jest już z nami – zdrowa i śliczna. Moja miłość dla tej małej istoty przechodzi wszelkie pojęcie. Rozpiera mnie duma, że mogę nazywać ją moją. Jestem wdzięczny za to, że spędzimy razem życie" – napisał Malik.

Radość z narodzin dziewczynki wyraził również dumny dziadek, ojciec Gigi Hadid – Mohamed. W liście udostępnionym w social mediach czytamy:

"Witaj, maleńka. Moje serce nie może się bardziej radować niż teraz. Życzę ci słońca i księżyca, życzę ci szczęśliwych chwil. Kochanie, pamiętaj, że dziadek zawsze jest blisko i że zrobi dla ciebie absolutnie wszystko. Kiedy dowiedziałem się, że przyjdziesz na świat, uśmiechnąłem się i uroniłem łzę. Płakałem, ponieważ wiedziałem, że moje serce zawsze już będzie do ciebie należeć".

To pierwsza wnuczka Hadida. Razem z byłą żoną Yolandą ma trójkę dzieci – poza Gigi, są jeszcze Bella i Anwar. Owocami jego drugiego małżeństwa są córki Marielle i Alana. Wszystkie swoje pociechy wychował w wierze muzułmańskiej. O sobie samym pisze, że jest dumnym Palestyńczykiem. Gigi ani jej rodzeństwo nie angażują się politycznie.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także