GwiazdyGirl power w nowym filmie Lukasa Moodyssona

Girl power w nowym filmie Lukasa Moodyssona

Girl power w nowym filmie Lukasa Moodyssona
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

20.10.2014 11:44, aktual.: 20.10.2014 11:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

24 października do kin wejdzie najnowszy filmu Lukasa Moodyssona „We are the best!”. Film powstał na podstawie komiksu żony Moodyssona, Coco, i opowiada o sile dziewczęcej przyjaźni, dojrzewaniu i buncie.

24 października do kin wejdzie najnowszy filmu Lukasa Moodyssona „We are the best!”. Film powstał na podstawie komiksu żony Moodyssona, Coco, i opowiada o sile dziewczęcej przyjaźni, dojrzewaniu i buncie. Film jest prawdziwym manifestem girl power, a to z powodu głównych bohaterek, które mimo młodego wieku, pokazują wszystkim, że dziewczyny są najlepsze!

„We are the best!” miał swoją światową premierę podczas 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, otrzymał również Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Reykjaviku.

“Jeden z najlepszych filmów o młodości, dziewczynach i punk rocku” - Rolling Stone.

Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne.

Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że "punk is dead".

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także