Trwa ładowanie...
d2gxtd2

Gisele Bündchen w nowej kampanii Chanel No. 5

Chociaż Gisele Bündchen zapowiedziała niedawno koniec kariery w modelingu, supermodelka regularnie powraca w sesjach zdjęciowych i kampaniach. Z całą pewnością nie zamierza rezygnować z dochodowej współpracy z domem mody Chanel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gisele Bündchen w nowej kampanii Chanel No. 5
(mat. prasowy)
d2gxtd2

Chociaż Gisele Bündchen zapowiedziała niedawno koniec kariery w modelingu, supermodelka regularnie powraca w sesjach zdjęciowych i kampaniach. W ostatnim czasie wzięła chociażby udział w sesji dla Vogue Paris czy na potrzeby jesienno-zimowej kampanii Stuarta Weitzmana. Brazylijska piękność nie daje o sobie zapomnieć, a już z całą pewnością nie zamierza rezygnować z dochodowej współpracy z domem mody Chanel.

W połowie października według rankingy Forbesa najlepiej opłacana modelka na świecie powróciła w kolejnej kampanii kultowego zapachu Chanel No. 5. Gisele Bündchen stanęła przed obiektywem Patricka Demarcheliera, kusząc karmazynową minisukienką i delikatnym kocim okiem. Na jednym z ujęć, niczym na tronie, siedzi na flakonie N°5 Eau de Parfum, na drugim prezentuje z kolei rzeczywisty rozmiar flakonu.

(fot. Chanel)

Nowa kampania kultowych perfum zbiega się z premierą Chanel No. 5 w rozmiarze travel size. We flakonikach o pojemności 35 ml będą zamknięte dwa zapachy: N°5 Eau de Parfum oraz N°5 Eau Première. Nowy format butelki do butików Chanel oraz innych wybranych sprzedawców trafi 16 października.

d2gxtd2

Małgorzata Mrozek / Kobieta WP

POLECAMY:

Wszystko, co chcecie wiedzieć o pokazie Chanel

Czółenka Chanel hitem sezonu

d2gxtd2

Podziel się opinią

Share
d2gxtd2
d2gxtd2