Trwa ładowanie...

Grecki milioner zapłacił milion dolarów za kolację z polską aktorką. "Nie ukrywam, że się cieszę"

Grecki milioner Victor Restis zdecydował się zapłacić blisko milion dolarów za kolację z polską aktorką, Natalią Janoszek, w ramach aukcji charytatywnej. Janoszek, która stale angażuje się w pomoc charytatywną, jeszcze w tym miesiącu poleci do Aten, aby spotkać się z milionerem. - Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - powiedziała w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Share
Natalia Janoszek
Natalia Janoszek Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4n1uwv

Natalia Janoszek to polska aktorka, która szczególną popularność zdobyła za granicami kraju. Jej talent został dostrzeżony m.in. w Indiach i Stanach Zjednoczonych, gdzie wystąpiła w kilku hollywoodzkich i bollywoodzkich produkcjach. Polscy widzowie mogą ją kojarzyć z roli w filmie Blanki Lipińskiej "365 dni", w którym wcieliła się w przyjaciółkę głównej bohaterki, Laury, granej przez Annę Marię Sieklucką.

Milion dolarów za kolację z Natalią Janoszek

Natalia Janoszek, oprócz międzynarodowej działalności aktorskiej, stale angażuje się w pomoc charytatywną. Aktorka wspiera akcje m.in. UNICEF-u oraz WWF i bierze udział w projektach, takich jak budowa szkół na Jamajce. Niedawno nawiązała współpracę z platformą, która umożliwia przeprowadzanie aukcji charytatywnych w sieci, w związku z czym udało jej się zdobyć blisko milion dolarów na pomoc dla wielu fundacji.

d4n1uwv

Dlaczego akurat milion dolarów? To właśnie za tyle zdecydował się wylicytować kolację w towarzystwie polskiej aktorki grecki milioner Victor Restis.

- Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu. Prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy wielu różnym fundacjom - powiedziała Natalia Janoszek w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN".

Międzynarodowa kariera

Dzięki swojej ogromnej popularności na świecie Natalia Janoszek osiągnęła niedawno kolejny sukces. Aktorka pojawiła się na okładce magazynu "L'Officiel Arabia", do którego wraz z nią stworzono niezwykłą sesję zdjęciową i przeprowadzono wywiad. Janoszek jest pierwszą Polką, która została zaproszona do współpracy z czasopismem. Na okładce zapozowała w kreacji filipińskiego projektanta Michaela Cinco, którego suknie uwielbiają m.in. Jennifer Lopez i Lady Gaga.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Natalia Janoszek wita się z fanami w Cannes!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d4n1uwv

Podziel się opinią

Share
d4n1uwv
d4n1uwv