Trwa ładowanie...

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat na okładce magazynu "Wedding". Powraca temat ich ślubu

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat są razem od 8 lat. Fanów zżera ciekawość, kiedy staną na ślubnym kobiercu. Ostatnio para pojawiła się na okładce magazynu ślubnego, co tylko podsyca ich zainteresowanie.

Share
Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat na okładce magazynu "Wedding". Powraca temat ich ślubu
Źródło: ONS.pl
dx3kagt

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat zaręczyli się w 2017 r. na Bora-Bora. W tamtym roku Krychowiak pytany w magazynie "Viva" o datę ślubu mówił: "Przyszłość pokaże. Powtórzmy to pytanie po Mistrzostwach. Teraz albo… za cztery lata". Radził zniecierpliwionej narzeczonej, żeby się uzbroiła w cierpliwość. Być może jednak piłkarzowi uda się znaleźć trochę czasu w napiętym grafiku na zajęcie się tą ważną uroczystością. Do myślenia daje najnowsza okładka magazynu "Wedding", na której pozuje para.

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat - ślub

Grzegorz Krychowiak jest uważany za jednego z najlepiej ubranego piłkarza polskiej kadry. W magazynie prezentuje wraz z narzeczoną, jak można stylowo ubrać się na wesele. Na zdjęciu ma na sobie biały smoking z czarnymi wykończeniami i muchą, a Célia - małą czarną z perłami. Jednak niestety data i miejsce ich ślubu wciąż nie padają.

Krychowiak i Jaunat poznali się przypadkowo. Podobno gwiazdor spotkał ukochaną w sklepie z wyposażeniem łazienek, gdy kupował kafelki. Rodzice modelki byli na początku sceptycznie nastawieni do ich związku. Rodzice obawiali się o córkę, bo, jak twierdzi Célia, we Francji dość często wybuchają skandale z piłkarzami w roli głównej i to ich niepokoiło. Szybko przekonali się jednak do Krychowiaka i nie mają nic przeciwko temu, że córka układa sobie z nim życie. Pytanie tylko, czy nie martwią się, że data ślubu ciągle nie została wyznaczona.

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dx3kagt

Podziel się opinią

Share
dx3kagt
dx3kagt