Trwa ładowanie...

Grzeszna przeszłość i skrywany wiek. Wszystko, co pogrąża Meghan Markle

19 maja była aktorka i aktywistka Meghan Markle wejdzie do brytyjskiej rodziny królewskiej. Od początku nie była idealną kandydatką na żonę księcia. Im bliżej ślubu, tym więcej za tym przemawia.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Przyszła żona księcia ma wiele kłopotów
Przyszła żona księcia ma wiele kłopotów Źródło: East News
d46csw6

Kłopot nr 1: Gadatliwe siostra i przyjaciółka
Samantha Markle zrobiła ze swojej przyrodniej siostry stałe źródło dochodu. Dziś media rozpisują się o jej pełnym żalu tweetcie. "Zaprosiła na ślub tysiąc kompletnie obcych ludzi, ale rodziny nie. A rodzina to rodzina" – oburzała się. Dodała, że Meghan tylko udaje dobrą osobę, która przejmuje się losem innych. "Wyczekuję koperty" – czytamy w kolejnym wpisie Samanthy.

Na domiar złego, nie tylko Samantha Markle chciała ogrzać się w blasku sławy Meghan. Przyjaciółka z dzieciństwa udzieliła wyjątkowo szczegółowego wywiadu. Jego głównym wątkiem było pierwsze nieudane małżeństwo 36-latki z Trevorem Engelsonem. Dzisiaj kobiety ze sobą nie rozmawiają. Jak tłumaczyła eks-przyjaciółka, wszystko przez sławę. – Meg zawsze chciała być gwiazdą. Nie byłam zdziwiona, gdy usłyszałam o jej zaręczynach z Harrym. Kiedyś miała obsesję na punkcie księżnej Diany – dodała.

Meghan Markle Instagram.com
Meghan MarkleŹródło: Instagram.com

Kłopot nr 2: Celebrycka przeszłość
Markle nigdy nie skomentowała słów przyrodniej siostry ani przyjaciółki. Usunęła wszystkie konta w mediach społecznościowych, wcześniej (po 6 latach) zrezygnowała z roli w serialu "Suits". Zaczęło się szaleństwo. W rozmowie z dziennikarką BBC, Meghan mówiła, że "nigdy nie była aż tak na celowniku, jak jest teraz". Szybko podjęła decyzję o nieczytaniu jakichkolwiek tekstów o sobie - czy to negatywnych, czy pozytywnych. Kiedy na światło dzienne wypłynęłyj jej nagie zdjęcia, świat oszalał - a rzecznicy Windsorów zaprzeczyli tym rewelacjom.

d46csw6

Wiele fotografii z 'dawnego życia' 36-latki nie spodobałyby się królowej. Bikini, drinki, tańce do białego rana, kuse spódniczki – to było życie Meghan. Problemy z pracą także. Niedawno dziennikarze odkryli, że to ona stoi za popularnym, anonimowym blogiem "The Working Actress". Opisywała tam, czego doświadczała jako młoda aktorka. O tym też milczała.

Meghan Markle Materiały prasowe
Meghan MarkleŹródło: Materiały prasowe

Kłopot nr 3: Wiek i presja zajścia w ciążę
Meghan ma 36 lat, czym wcale się nie chwali i co oznacza jedno: Po ślubie z księciem musi szybko wziąć się za powiększanie rodziny. Podobno z tego powodu już zakazała narzeczonemu palenia i picia. Ewidentnie zależy jej na tym, by jak najszybciej urodzić królewskiego potomka. – Oczywiście, chcemy mieć dzieci – powiedziała w trakcie wywiadu dla BBC, a Harry jej przytaknął.

Wkrótce na świecie pojawi się trzeci potomek jego brata. Kiedy się urodzi, Brytyjczycy spojrzą w stronę Markle. Rzecz jasna, sprawdzili jak wyglądałoby jej "royal baby". Zastanawiali się także, jaki tytuł otrzyma i które będzie w kolejce do tronu. Oczekiwania wobec 36-latka są naprawdę duże.

Meghan Markle i książę Harry Getty Images
Meghan Markle i książę HarryŹródło: Getty Images

*Kłopot nr 4: Efekt Kate *
Meghan Markle na każdym kroku jest porównywana z księżną Kate. Jedni piszą, że nigdy jej nie dorówna, inni, że jeszcze przebije ją popularnością. Zdaje się, że obie są ponad to – oglądając relacje ze wspólnych oficjalnych wyjść, widać wzajemną sympatię. Kate rozumie pod jaką presją żyje Meghan. Ale to nie ona, ale właśnie księżna cieszy się wielką miłością ludu. Amerykanka dopiero zaczęła podbijać serca Brytyjczyków. Uśmiechnięta, miła i bezpośrednia z czasem pewnie też stanie się ich ulubienicą. Odnosi się jednak wrażenie, że zawsze będzie pół kroku za Kate. Ostatnio dostało się jej za zbyt "zwyczajny" strój na uniwersyteckich zawodach.

d46csw6

Lud zapomniał tylko o jednym: na księżną również wylewał wiadra pomyj. Czekał na każde jej potknięcie, nazywał "Czekającą Katie" i wypominał bogactwo rodziny. Paparazzi nie dawali jej spokoju, dziennikarze śmiali się z jej modowych wpadek i oderwania od rzeczywistości. Dziś nie powiedzą na nią złego słowa. Z Meghan może być podobnie. Najpierw musiałaby przejąć kontrolę i nie dać się pogrążyć łatką czyjejś byłej żony, siostry i żądnej sławy celebrytki.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46csw6

Podziel się opinią

Share
d46csw6
d46csw6