Blisko ludziGwiazda "Kevina" bierze ślub! W mediach pojawiły się szczegóły uroczystości

Gwiazda "Kevina" bierze ślub! W mediach pojawiły się szczegóły uroczystości

Odtwórca Kevina planuje ślub
Odtwórca Kevina planuje ślub
Źródło zdjęć: © Getty Images | Getty Images

16.02.2022 10:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Macaulay Culkin wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Zagraniczne portale już rozpisują się na temat planowanego wydarzenia, podkreślając, że weselna impreza będzie zorganizowana z ogromnym rozmachem.

Macaulay Culkin oraz Brenda Song spotykają się już ponad cztery lata. Prawie rok temu para ogłosiła, że na świat przyszedł ich syn. Najwyraźniej aktor wcielający się w główną postać kultowego już filmu stwierdził, że najwyższy czas przypieczętować związek. Zagraniczne magazyny plotkarskie twierdzą, że ślub Culkina będzie równie widowiskowy, co sama produkcja filmowa, która przyniosła aktorowi sławę.

To będzie wyjątkowa uroczystość. Informator zdradził część planów pary

Oglądanie podczas świąt "Kevina samego w domu" w części polskich domów jest już niemal tradycją. Wiele fanów produkcji sprawdza, co aktualnie dzieje się w życiu odgrywającego tytułową postać Macaulaya. Nic zatem dziwnego, że informacja o ślubie aktora wywołuje tyle emocji. Osoba z bliskiego otoczenia Culkina uchyliła rąbka tajemnicy w rozmowie z magazynem "Woman’s Day".

- Lista gości nie będzie długa, ale wypełniona gwiazdami. Zaproszeni zostali m.in. bracia Mac, Rory i Keiran. Bardzo możliwe, że pojawią się również starzy znajomi z Disneya, w tym Ashley Tisdale oraz bracia Sprouse - stwierdził informator w rozmowie ze wspomnianym tytułem.

Wiadomo także, kto raczej nie pojawi się na uroczystości. Chodzi oczywiście o rodziców aktora, z którymi przyszły pan młody nie ma dobrych relacji.

"Rodzice Maca prawie na pewno nie zostaną zaproszeni"

Źródło "Vomen's Day" podkreśla, że istnieją marne szanse na to, że aktor zdecyduje się na zaproszenie swoich rodziców.

- Macaulay nie zawsze miał łatwo, jeśli chodzi o rodziców i małżeństwo, więc przysiągł, że nigdy więcej się nie ożeni (...). Ale z biegiem czasu, zwłaszcza gdy pojawił się syn, Mac powoli, ale zdecydowanie zmienił zdanie (...). Rodzice Maca prawie na pewno nie zostaną zaproszeni, ale on ma wokół siebie mnóstwo "rodziny, którą wybrał" - podaje informator.

Warto przypomnieć, że Macaulay ma szczególnie zły kontakt ze swoim ojcem. Po latach na jaw wyszło, że rodzic maltretował dziecięcego aktora. W 2018 roku Culkin przyznał, iż ojciec zazdrościł mu sukcesów i groził mu biciem, jeśli Macaulay nie weźmie się do roboty. To ostatecznie przeważyło na tym, że wschodząca gwiazda w pewnym momencie zrezygnowała z aktorstwa. Traumy z dzieciństwa ciągnęły się za filmowym Kevinem wiele lat.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także