GwiazdyGwiazda świętuje 81. urodziny. Każda kobieta chciałaby tak wyglądać

Gwiazda świętuje 81. urodziny. Każda kobieta chciałaby tak wyglądać

Gwiazda świętuje 81. urodziny. Każda kobieta chciałaby tak wyglądać
Dominika Czerniszewska

21.12.2018 13:23, aktual.: 21.12.2018 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jane Fonda uważana jest za seks bombę. Operacje plastyczne odmłodziły ją o dekadę. Jednak każda kobieta chciałaby tak wyglądać w tym wieku. Dzisiaj świętuje 81. urodziny!

Jane Fonda aktorka, modelka, pisarka i działaczka społeczna...to tylko niektóre z wielu życiowych ról, które wykonywała przez te wszystkie lata. W latach 60. stała się symbolem seksu, dzięki filmowi science-fiction "Barbarella". Natomiast w latach 70. zaczęła mocno angażować się w działalność polityczną.

Aktorka udowadnia wszystkim kobietom na całym świecie, że nie muszą obawiać się wieku. "Mam sztuczne biodro, kolano, kciuk. Wiele metalu we mnie, ale nadal mogę uprawiać pilates" - skwitowała cztery lata temu.

Jednocześnie przyznaje się otwarcie do swoich operacji plastycznych. "Czuję, że muszę podziękować im za twarz, odjęły mi lat". Dla wielu kobiet jest ideałem piękna. Pomimo korzystania z medycyny estetycznej prawie każda z nas chciałby mieć taką figurę i wygląd w wieku 81 lat. Modelce życzymy wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknego wieku!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)