Trwa ładowanie...
d1wn32u

Gwiazda świętuje 81. urodziny. Każda kobieta chciałaby tak wyglądać

Jane Fonda uważana jest za seks bombę. Operacje plastyczne odmłodziły ją o dekadę. Jednak każda kobieta chciałaby tak wyglądać w tym wieku. Dzisiaj świętuje 81. urodziny!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gwiazda świętuje 81. urodziny. Każda kobieta chciałaby tak wyglądać
Gwiazda świętuje 81. urodziny. Każda kobieta chciałaby tak wyglądać (ONS.pl)
d1wn32u

Jane Fonda aktorka, modelka, pisarka i działaczka społeczna...to tylko niektóre z wielu życiowych ról, które wykonywała przez te wszystkie lata. W latach 60. stała się symbolem seksu, dzięki filmowi science-fiction "Barbarella". Natomiast w latach 70. zaczęła mocno angażować się w działalność polityczną.

Aktorka udowadnia wszystkim kobietom na całym świecie, że nie muszą obawiać się wieku. "Mam sztuczne biodro, kolano, kciuk. Wiele metalu we mnie, ale nadal mogę uprawiać pilates" - skwitowała cztery lata temu.

Jednocześnie przyznaje się otwarcie do swoich operacji plastycznych. "Czuję, że muszę podziękować im za twarz, odjęły mi lat". Dla wielu kobiet jest ideałem piękna. Pomimo korzystania z medycyny estetycznej prawie każda z nas chciałby mieć taką figurę i wygląd w wieku 81 lat. Modelce życzymy wszystkiego najlepszego z okazji tak pięknego wieku!

d1wn32u

Zobacz także: #11pytań: „To najgorszy moment mojej pracy”. Pracownica socjalna o odbieraniu dzieci rodzinom

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1wn32u

Podziel się opinią

Share
d1wn32u
d1wn32u