Blisko ludziJaki naprawdę jest seks po ślubie? Opowiadają małżonkowie

Jaki naprawdę jest seks po ślubie? Opowiadają małżonkowie

Jaki naprawdę jest seks po ślubie? Opowiadają małżonkowie
Źródło zdjęć: © Unsplash
Aleksandra Hangel
12.07.2018 21:00, aktualizacja: 13.07.2018 09:35

Słyszymy wiele o seksie po ślubie. Zastanawiamy się jak to jest, że małżeństwo powoduje nudę w związku. Ale czy naprawdę tak jest? Trzech małżonków podzieliło się swoimi doświadczeniami z amerykańskim serwisem Cosmopolitan.com. Opowiedzieli o tym, jak zmieniło się ich życie seksualne po złożeniu przysięgi.

Trzydziestolatek, dwudziestoośmiolatek i dwudziestodziewięciolatka są w związkach ze zróżnicowanym stażem. Żyją w małżeństwach od roku do 8 lat.

Na pytanie, czy ich życie seksualne zmieniło się po ślubie, dwójka z nich odpowiada zdecydowanie, że tak. Według trzydziestolatka bycie małżeństwem tak długo, sprawia, że to nieuniknione. Opowiada, że z żoną nie wygłupiają się już tak bardzo, jak wtedy, gdy byli nastolatkami. Ale nie traktują tego jako wyroku śmierci.

Dwudziestoośmiolatek twierdzi natomiast, że z żoną ma dokładnie taki sam seks, jak podczas miesiąca miodowego, który był dla nich niezwykle gorący.

Mimo tego, że zgodnie wszyscy stwierdzili, że seks jest rzadszy niż kiedyś, to uważają, że jest lepszy niż kiedyś. Lepiej znają swoje ciała, wiedzą czego chcą. A mimo tego, że im się podoba, to chcą nadal próbować nowych rzeczy i swoje życie seksualne urozmaicać. Część z nich już zaczęła.

"Wypróbowaliśmy kilka rzeczy, które były dla nas "eksperymentem". Pomyśl o 50 twarzach Greya. Spróbowaliśmy ich dzięki temu filmowi" – mówi 30-latek.

Gdy dziennikarka poprosiła ich o porady dla młodych małżeństw, które obawiają się o swoje życie seksualne, 29-latek powiedział:
"Podobnie jak wszystko inne w związku, twoje życie seksualne jest czymś, nad czym zawsze powinieneś pracować. W zdrowym małżeństwie, w którym oboje się komunikujecie, jest to dość łatwe".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta