Blisko ludziHalina Mlynkova potwierdziła, że jest w ciąży. Kim jest Marcin Kindla?

Halina Mlynkova potwierdziła, że jest w ciąży. Kim jest Marcin Kindla?

Halina Mlynkova jest w ciąży
Halina Mlynkova jest w ciąży
Źródło zdjęć: © AKPA

02.05.2021 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie" – powiedziała Halina Mlynkova w odpowiedzi na pytanie, "czy jesteś w ciąży". Jej życiowym partnerem i ojcem dziecka jest Marcin Kindla, producent muzyczny.

Od lat nie schodzi ze sceny, ale ostatnio więcej się mówi o jej życiu prywatnym, niż karierze muzycznej. Halina Mlynkova przeżyła kilka związków. Teraz odnalazła szczęście u boku polskiego artysty, Marcina Kindla. Para spodziewa się dziecka, będzie to druga latorośl wokalistki.

Marcin Kindla, kim jest?

Halina Mlynkova była związana z Łukaszem Nowickim, dziennikarzem TVP. Gdy się rozwiedli, wokalistka znalazła miłość u boku Leszka Wronki, czeskiego producenta. Dzieliło ich 17 lat, Mlynkova była od niego młodsza. W 2015 roku para się pobrała a na ich weselu bawiło się ponoć kilkaset osób. Dziś już wiadomo, że ten związek się definitywnie rozpadł. Pierwsze symptomy kryzysu pojawiły się kiedy nagle piosenkarka wróciła z Pragi do Warszawy. Jeszcze w październiku 2020 roku media domniemywały, że coś wisi w powietrzu. Kiedy paparazzi sfotografowali gwiazdę z Marcinem Kindlą, polskim muzykiem i producentem, potwierdziły się doniesienia o rozstaniu z Wronką.

Marcin Kindla i Halina Mlynkova m.in. robili razem zakupy w sklepie meblowym. Dziś wiadomo, że powoli zaczęli się razem urządzać. Producent muzyczny współpracował również z Haliną Mlynkovą przy jej najnowszej piosence "Zanim stracisz". Miłość eksplodowała. Teraz wokalistka potwierdziła ciążę.

Marcin Kindla
Marcin Kindla© AKPA

Marcin Kindla i Halina Mlynkova mają wiele wspólnego. On jest autorem piosenek i producentem. 18 lat temu wydał z bratem debiutancki album "Niebo bez gwiazd". W 2011 roku zawiesił działalność w zespole i postawił na solową karierę.

Marcin Kindla osiągnął m.in. sukces z Piotrem Kupichą. Piosenka "Jeszcze się spotkamy" trafiła do finałowego grona "SuperPremier" na festiwalu w Opolu. Utwór wygrał Festiwal Piosenki Krajów Nadbałtyckich w 2012 roku. Marcin Kindla jest autorem tekstów, który współpracował między innymi z Ewą Farną, Andrzejem Rybińskim czy Stachurskim.

Ciąża Haliny Mlynkovej

Zanim czeska piosenkarka weszła w relację z Kindlą mówiła, że z poprzednim mężem ma poważne problemy. Walczyła o związek, ale sprawy zaszły za daleko.

Teraz radosną nowiną o ciąży podzieliła się ze światem. 2 maja wyznała w "Pytaniu na śniadanie", że "jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie". Co więcej, piosenkarka ma już 17-letniego syna Piotra ze związku z Łukaszem Nowickim. "Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku " - powiedziała gwiazda na antenie.

Marcin KIndla
Marcin KIndla© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (197)
Zobacz także