Trwa ładowanie...
ycipk-3w3igx

"Happy end" już blisko. Joanna Górska rozpoczyna ostatni etap leczenia

"Przeszłam chemię, operację, rehabilitację... radioterapię też przejdę", pisze na Facebooku Joanna Górska. Kilka tygodni temu dziennikarka pochwaliła się powrotem do pracy. Teraz ogłosiła ostatni etap walki z rakiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joana Górska rozpoczęła ostatni etap walki z rakiem piersi
Joana Górska rozpoczęła ostatni etap walki z rakiem piersi (Facebook.com)
ycipk-3w3igx

Joanna Górska zniknęła z anteny Polsatu i Polsat News we wrześniu ubiegłego roku. Wkrótce okazało się, że dziennikarka choruje na raka piersi. Ogłosiła to na swoim facebookowym profilu, publikując zdjęcie w chustce na głowie. Wywołała tym ogromne zainteresowanie widzów, fanów i mediów.

Każdy kolejny post czy wystąpienie w mediach Joanny były jednak pełne siły i nadziei. Dziennikarka dzieliła się z odbiorcami szczegółami – jak postępuje leczenie, jak się czuje, z czym musi walczyć. Stała się częściowo również edukatorką. Pisała o tym, jak doszło do zdiagnozowania nowotworu – ma badzo dobre wyniki badań, ponieważ szybko zareagowała na komunikat lekarza, że w piersi jest niewielki guz. Podejrzewano, że to torbiel, jednak Górska nie zbagatelizowała objawów i zrobiła kompleksowe badania.

ycipk-3w3igx

Dziennikarka w każdym poście potrafi zawrzeć ogromną dawkę siły, która jest wsparciem dla innych kobiet. W wywiadzie dla "Vivy" stwierdziła nawet, że polubiła chustkę, ponieważ wie, że włosy odrosną jej mocniejsze niż kiedyś. Na antenę wróciła bez peruki – kiedy ją nosiła, czuła, że oszukuje tych, którzy na nią patrzą.

Obecnie Joanna Górka jest na ostatnim etapie walki z nowotworem. "Przeszłam chemię, operację, rehabilitację... radioterapię też przejdę" – napisała na Facebooku. 27 kwietnia dziennikarka planuje świętować ze swoim radioterapeutą zakończenie leczenia. Nie może się doczekać. My również! I trzymamy kciuki, by to był prawdziwy happy end.

Zobacz też: W Polsce co roku z powodu raka piersi umiera 6 tys. kobiet

ycipk-3w3igx

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3w3igx

ycipk-3w3igx
ycipk-3w3igx