Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
urządzanie wnętrz
21-05-2019 15:55

Homebook.pl startuje z cyklem wideoporad architektów: Wszystko dla Domu

Stworzenie wnętrza zaprojektowanego na miarę potrzeb wszystkich domowników to wyzwanie, wymagające wsparcia profesjonalistów. Doskonale wie o tym serwis Homebook.pl, który przygotował cykl comiesięcznych wideoporadników, powstały we współpracy z topowymi architektami.

Share
Homebook.pl startuje z cyklem wideoporad architektów: Wszystko dla Domu  Źródło: Materiały prasowe
d2bkir3

W nowym cyklu „Wszystko dla Domu” projektanci będą udzielać praktycznych wskazówek dotyczących urządzania wymarzonego domu, krok po kroku przeprowadzając widzów przez wszystkie pomieszczenia. Porady specjalistów to, obok wyszukiwarki produktów oraz inspirujących aranżacji, jeden z głównych filarówHomebook.pl. Stworzenie wideoporadników z udziałem znanych ekspertów jest jednym z elementów poszerzenia dotychczasowej działalności serwisu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Cykl „Wszystko dla Domu” stanowi odpowiedź platformy na potrzeby użytkowników, którzy poszukują dziś profesjonalnych rozwiązań, popartych wiedzą i doświadczeniem:
- Polacy są świadomymi konsumentami. Zanim zdecydują się na zakup konkretnych mebli i akcesoriów, najczęściej przeglądają inspiracje w Internecie czy prasie. Wielu z użytkowników Homebook.pl chętnie korzysta z możliwości skonsultowania za pośrednictwem Internetu swojej wizji z architektami wnętrz. Jest to usługa bezpłatna, dostępna na naszym serwisie. Postanowiliśmy ją rozszerzyć o formę video. W naszym nowym cyklu znani eksperci z branży będą co miesiąc podpowiadać internautom jak pięknie i funkcjonalnie zaaranżować swoją przestrzeń. Filmy o konkretnych pomieszczeniach są częścią poszczególnych sekcji tematycznych strony internetowej, gdzie nasza redakcja będzie szczegółowo rozwijać poruszane zagadnienia – mówi Nina Ewa Mrożek, Lider Zespołu Marketingu Wizerunkowego portalu Homebook.pl.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Osoby poszukujące skutecznych rozwiązań, pomocnych podczas urządzania domu będą mogły obejrzeć cykl na stronie Homebook.pl i kanale serwisu na YouTube. W pierwszym odcinku projektantka wnętrz Katarzyna Orwat omawia zagadnienia związane z aranżacją kuchni. Co miesiąc kolejni specjaliści opowiedzą o wyzwaniach związanych z projektowaniem salonu, przedpokoju, łazienki, sypialni oraz garderoby. W następnym filmie (13 czerwca) Jan Sikora z pracowni projektowej Sikora Wnętrza Architektura podpowie internautom jak stworzyć pokój dzienny, w którym fantastycznie będą czuć się zarówno mieszkańcy, jak i ich goście.
Homebook.pl to platforma podpowiadająca, jak krok po kroku stworzyć wymarzony dom. Pod jednym adresem znajduje się oferta większości sklepów i marek wnętrzarskich, baza wyjątkowych inspiracji oraz wskazówki architektów – od 16 maja również w formie wideo, zamieszczanych regularnie w nowej zakładce w serwisie.

d2bkir3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2bkir3
d2bkir3