Horoskop dzienny – 3 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 3 maja
Horoskop dzienny 3 maja
Źródło zdjęć: © Adobe Stock

30.04.2024 16:00, aktual.: 02.05.2024 08:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 3 maja. Mars w sekstylu z Plutonem radzi, aby jak najszybciej zregenerować siły. Tylko w taki sposób można na nowo przejąć kontrolę nad swoim życiem. Wiele znaków zodiaku doceni tę radę.

Baran – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

Baran musi sobie zadać ważne pytanie – czy podczas majówki bardziej wypoczął czy raczej się zmęczył? Jeśli to drugie, ma jeszcze szansę nadrobić tę stratę i pozwolić odpocząć swojemu nadwyrężonemu organizmowi. Żeby to zrobić, musi jednak w końcu odpuścić i zrelaksować się w ciszy i spokoju, zamiast wiecznie gdzieś biegać. Radę powinien wziąć sobie do serca, żeby się nie wykończyć.

Byk – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

W piątek pojawi się wiele okazji do nawiązania nowych relacji lub zacieśnienia już istniejących. Osoby urodzone w znaku Byka powinny być otwarte i przyjacielskie w kontaktach z innymi ludźmi, co przyniesie pozytywne rezultaty. Od dawna myślały już o tym, że warto byłoby nieco rozszerzyć grono znajomych. Na pewno się to uda, jeśli Byk nie stchórzy i naprawdę odważy się wyjść do ludzi.

Bliźnięta – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

Bliźnięta powinny wziąć sobie do serca radę, aby od tej pory podejmować lepsze decyzje, a na pewno bardziej przemyślane. Jeśli czują, że straciły z oczu cel, do którego do tej pory dążyły, to może najwyższy czas powrócić do źródeł. Muszą sobie przypomnieć o czym marzyły, czego pragnęły, zanim zupełnie się pogubiły. Początek nowego miesiąca to najlepszy moment, aby wrócić na właściwą ścieżkę.

Rak – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

W czasie majówki humor Raka bardzo się poprawi, poczuje wyraźny przypływ optymizmu, który w perspektywie pomoże mu się pożegnać z negatywnymi myślami. Osoby, które obecnie mierzą się z kłopotami, mogą liczyć na to, że wkrótce zobaczą światełko w tunelu. Nadal jeszcze subtelne, ale dające nadzieję na przyszłość. Ważne, aby trzymać się swoich decyzji i nie zmieniać zdania.

Lew – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

Mars w sekstylu z Plutonem może zadziałać negatywnie na Lwa, wywołując nieco nerwowy nastrój. Ten układ planet zachęca, aby dążyć do kontroli, a osoby urodzone w ognistym znaku już mają na tym punkcie obsesje. Ważne, aby nie dać się jej ponieść i próbować uspokajać w sobie negatywne tendencje. Długi weekend wciąż trawa, lepiej teraz odpoczywać niż szukać sobie problemów.

Panna – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

Panna musi uważać, aby nie dać się namówić do zrobienia czegoś, na co wcale nie ma ochoty, a co może się nawet okazać dla niej niebezpieczne. W piątek będzie bardziej skłonna do podejmowania nieprzemyślanych decyzji – szczególnie pod wpływem pewnej osoby. Jeśli Panna wie, co dla niej dobre, powinna postarać się jak najszybciej odciąć od tego zatrutego źródła. Przynosi same problemy.

Waga – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

Waga może poczuć potrzebę nawiązania bliższego kontaktu z niektórymi ludźmi ze swojego otoczenia. Bardzo możliwe, że niedawno kogoś poznała, jednak relacja jest na tyle świeża, że nie bardzo wie, jak się w tym odnaleźć. To prawda, że osoby urodzone w znaku Wagi czuły się ostatnio bardzo samotne. Potrzebują drugiego człowieka, z którym mogłyby się dzielić radościami i smutkami.

Skorpion – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

Wszystko jest możliwe, jeśli tylko mocno się tego pragnie oraz – naturalnie – robi cokolwiek, aby to osiągnąć. Skorpion nauczy się niedługo ważnej lekcji: wszechświat pomaga tym, którzy sami sobie pomagają. Dlatego jeśli ma jakieś skryte marzenia, musi aktywnie przystąpić do ich realizacji – właśnie teraz, gdy ma trochę wolnego czasu do wykorzystania. Może wykonać pierwszy krok na ścieżce do spełnienia.

Strzelec – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

Strzelce będą mieć w sobie mnóstwo energii. Cały długi weekend postanowią dobrze wykorzystać, bo wiedzą, że po powrocie do rzeczywistości nie czeka ich nic dobrego. W pracy piętrzą się zaległe zadania, w życiu prywatnym również szykują się niespodziewane problemy. Niestety, tak to już jest, że nie można mieć wszystkiego. Gdy w jednej dziedzinie sprawy idą gładko, w innej zaczynają się sypać.

Koziorożec – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

Koziorożcowi trudno będzie się uwolnić od pracy, nawet w taki dzień znajdą go pewne obowiązki – może nie zawodowe, ale jednak wymagające uwagi i skupienia. Na szczęście szybko się z nimi uwinie. Nie powinien ich jednak ignorować, bo w takim wypadku błyskawicznie się zemszczą. Piątek dobrze spędzić w miłym towarzystwie, które osłodzi wcześniejsze zawirowania.

Wodnik – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

Wodnik powinien w trakcie tego weekendu polegać na intuicji, która być może kilka razy zabije na alarm. Wewnętrzny głos jeszcze nigdy go nie zawiódł i teraz również uchroni przedstawicieli Wodnika przed potencjalnymi problemami. Nie każdy jest godzien zaufania, dlatego nie należy ofiarowywać go zbyt łatwo. Jeśli instynkt jest temu przeciwny i silnie przed kimś ostrzega, zawsze warto go posłuchać.

Ryby – horoskop dzienny, piątek 3.05.2024

Bliźnięta od pewnego czasu są same sobie najgorszym wrogiem. Działają pod wpływem impulsu, bez zastanowienia, czego później przychodzi im gorzko żałować. W środę uświadomią sobie z całą mocą, że na własne życzenie straciły ostatnio coś ważnego i pięknego. Niestety, jest za późno, aby to naprawić, jednak rachunek sumienia i szczery żal pozwoli im się poczuć lepiej w tej sytuacji.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także