Ten znak ma opinię furiata. To najgorszy partner na randkę

Ten znak ma opinię furiata. To najgorszy partner na randkę

Który znak najgorzej radzi sobie w aplikacjach randkowych?
Który znak najgorzej radzi sobie w aplikacjach randkowych?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
21.02.2024 20:59, aktualizacja: 21.02.2024 21:31

Czy znak zodiaku ma znaczenie podczas poszukiwania partnera? Okazuje się, że jak najbardziej tak, a osoby, które nie urodziły się pod odpowiednią gwiazdą, w ogóle nie mają szansy na randkę. Który znak radzi sobie najgorzej?

Niektórzy wierzą, że właśnie w gwiazdach zapisany jest przepis na idealną randkę, a w tej grupie zdecydowanie przeważają kobiety. Ciekawe badania zlecili właściciele aplikacji randkowej "Finding The One". Na podstawie odpowiedzi użytkowników udało im się ustalić, że 25 procent randkowiczek zwraca pilną uwagę na znak zodiaku potencjalnego partnera – ponieważ niektóre znaki są bardziej pożądane niż inne. Jakiego mężczyzny boją się najbardziej kobiety poszukujące miłości?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Baran cieszy się najgorszą reputacją. Jest porywczy i impulsywny

Jak wynika z ankiety, największą niechęć wśród użytkowniczek budzi Baran, z którym odmówiłoby randki aż 18 procent kobiet. To prawda, że ten znak nie cieszy się opinią romantycznego kochanka. Jako przedstawiciel żywiołu Ognia może się jawić jako porywczy i niecierpliwy. Baran działa szybko i impulsywnie, a do tego jest uparty, co czyni z niego trudnego partnera. Ponadto osoby urodzone w tym znaku są też niezwykle szczere i zawsze mówią głośno to, o czym myślą, co zapewne nie ułatwia flirtowania i randkowania. Na tym etapie bardziej pożądane są komplementy i słodkie kłamstewka.

Znaki Ognia mają problem. Strzelce i Lwy nie są pożądane

Na kolejnych miejscach niechlubnego podium uplasowały się kolejne znaki trygonu Ognia: Strzelec i Lew. Z nimi z kolei nie umówiłoby się na randką 15 i 13 procent użytkowniczek. Mężczyźni urodzeni w znaku Strzelca uchodzą powszechnie za beztroskich i niezbyt dbających o sprawy materialne. Wyznają pogląd "Łatwo przyszło, łatwo poszło", co nie wróży zbyt optymistycznie na przyszłość. Zodiakalne Lwy mają z kolei zasłużoną opinię furiatów, bywają też wyjątkowo despotyczne – chcą zawsze decydować o wszystkim, a to już nie te czasy. Panie nie pragną znajomości z tyranem.

Z kim umówić się na randkę? Rozchwytywane znaki nie zaskakują

Kobiety, dla których znak zodiaku odgrywa istotną rolę, najchętniej umawiają się z przedstawicielami znaku Raka, Ryb lub Wodnika. Osoby orientujące się nieco w prawidłach astrologii nie powinny być tym zaskoczone, ponieważ właśnie te znaki uchodzą za najbardziej wrażliwe i empatyczne, romantyczne i spokojne. Rak to urodzony dżentelmen, który wybranej kobiecie przychyliłby nieba, kreatywny pan Ryba zapewnia rozrywki na najwyższym poziomie, a z Wodnikiem można mądrze podyskutować na każdy temat.

Panie bardzo chętnie wybierają też partnerów o tym samym znaku zodiaku. Ma to znacznie ułatwiać porozumienie, ponieważ z założenia te same znaki dzielą wiele cech charakteru, które nie tylko na początku znajomości usprawnią współżycie.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także