Blisko ludziHoroskop miłosny 09-15.09. Duże zmiany i nowe wyzwania

Horoskop miłosny 09‑15.09. Duże zmiany i nowe wyzwania

Horoskop miłosny 09-15.09. Duże zmiany i nowe wyzwania
Źródło zdjęć: © 123RF
09.09.2019 08:00

Bliźnięta w tym tygodniu powinny przystopować, nie będzie wiodło się także Bykom. Z kolei Wodniki czeka duża zmiana...

BARAN

Barany w związkach czeka przypływ namiętności i czułości. Dla Partnera przez cały tydzień będziesz gotów nieba przychylić i spełnić każdą jego zachciankę. Nie zniechęcą Cię do tego ani nadmiar zajęć ani dodatkowe obowiązki w pracy. Jedynie w weekend możesz mieć dylemat Baranie czy iść z przyjaciółmi i Partnerem na imprezę, czy zostać w domu i baraszkować w łóżku. Decyzja nie będzie łatwa bo i na to i na to będziesz miał ochotę. Na szczęście Partner pomoże Ci podjąć odpowiednią decyzję i weekend uznasz za udany.
Wolne Barany będą miały okazję połączyć imprezowanie z przyjemnościami. A co ważniejsze poznany tam Byk spowoduje u Ciebie szybsze bicie serca, bo nie dość, że poczujesz przypływ emocji to na dodatek temperamenty będziecie mieć podobne.

BYK

Byki będą potrzebowały dużo uczucia ze strony Partnera. Mogą również potrzebować wsparcia emocjonalnego, bo powrót do pracy dla niektórych może być dość trudny. Na szczęście Partner będzie idealny dla Byka i wszystko zacznie wspaniale się układać. Dlatego dobrze będzie, jak Byk zaplanuje wyjście w weekend. Nie dość, że się zrelaksujecie to na dodatek wzmocnicie łączącą was więź a znajomi będą patrzeć na wasz związek z zazdrością.
Wolne Byki nie powinny siedzieć w domu tylko bawić się , imprezować i dbać o swoje relacje z innymi. To pomoże ci poszerzyć grono znajomych i poznać nowe ciekawe osoby. Jednak z randkami nie śpiesz się. Możesz teraz być bardziej wybredny. Opłaci się to.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta będą bardzo roztargnione i przez to wiele rzeczy może się im przydarzyć. Dlatego nie powinno Partnera dziwić wielokolorowe pranie, które nagle wyciągnie z pralki lub pomylona sól z cukrem w potrawie. Po prostu Bliźniak będzie miał teraz taki czas i trzeba to przeczekać. Za to w uczuciach Bliźniak będzie słodki i pełen czułości. W weekend zacznie wyciągać Partnera na imprezę, jednak jak Partner odmówi to Bliźniak pójdzie sam się zabawić. Lepiej mu na to pozwolić bo wyszaleje się i wróci spokojny do domu.
Wolne Bliźnięta zaczną się zachowywać bardzo nieprzewidywalnie. Raz będą rozważne a raz romantyczne, raz namiętne a raz zimne jak góra lodowa. Na pewno zainteresowanych im nie zabraknie, jednak trafić za nim będzie mógł tylko inny Bliźniak. A randka dwóch Bliźniaków będzie bardzo interesująca.

RAK

Rak w tym tygodniu będzie bardziej żył w świecie wyobraźni. Poświęci się całkowicie nowemu hobby i postanowi się oderwać od problemów. Również zacznie oczyszczać aurę i praktykować długie medytacje. Dlatego jego Partnera nie powinny dziwić brudne naczynia w zlewie, kurz na półkach i wiele innych. Teraz przyziemne obowiązki nie będą dla Raka. Partner będzie musiał sam więcej robić i zajmować się tymi sprawami. W weekend Rak może jeszcze bardziej zagłębić się w duchowość i zamiast spędzić czas z Partnerem będzie medytować lub oczyszczać energetycznie swój posiłek.
Wolne Raki będą unikały sporów, plotek i nadmiernego tłoku. Za to chętnie wybiorą się z przyjaciółmi na wegański posiłek lub na świeżo wyciskany sok. A tam może się przydarzyć, że Rak pozna uroczego weganina, który skradnie jego serce. Od razu Rak zacznie wyobrażać sobie jak fajnie jest razem budzić się i jeść wegańskie śniadanie razem w łóżku.

LEW

Lew będzie mieć mały problem, a co ważniejsze nie swój. Bo nagle okaże się, że jego rady są niezbędne dla innych. Każdego wysłucha i powie dobre słowo, jak trzeba to i wymyśli jak pomóc. Najgorsze będzie to, że nikt nie pomyśli o tym, że on też potrzebuje wsparcia i pomocy z pewnymi sprawami. Na szczęście tu Partner stanie na wysokości zadania i wesprze Lwa. Jednak w weekend, Lew postanowi już odpocząć i zniknie z Partnerem. Nawet FB nie uruchomi. A to dobrze mu zrobi bo wypocznie i nacieszy się dzikimi nocami z Partnerem.
Wolne Lwy poczują się znudzone i znużone osobami, które próbują go zdobyć. Teraz Lew postawi na siebie i dobrze. Bo umawiać się z kimś tylko po to by się umówić to nie ma sensu. A co ważniejsze szkoda czasu. Na szczęście Lew będzie miał okazję poznać kogoś wyjątkowego przez przyjaciół i na randce mocno
zaiskrzy.

PANNA

Panna będzie miała tendencję do wyolbrzymiania i rozdrapywania ran. Na dodatek ktoś bliski może doprowadzić ją do łez przez swoje problemy. I choć będzie zmęczona to nadal wszystko zrobi idealnie A to spowoduje, że poczuje się jeszcze gorzej. Na szczęście w porę Partner zauważy co się dzieje i zareaguje. Wesprze, wysłucha i odciąży Pannę. A co ważniejsze w weekend zorganizuje mały wypad w ciekawe miejsce. A to Pannie doskonale zrobi. Spa lub luksusowy hotel. Pobędą razem a Panna nareszcie pozwoli się porozpieszczać.
Wolne Panny nie za bardzo będą teraz myślały o randkach. Nie dość, że kandydaci będą nie za ciekawi to na dodatek jeden z nich może Pannę poważnie zirytować. Nie dość, że zacznie z Panną dyskutować, to na dodatek ta rozmowa przerodzi się w dość mocny spór. I Panna uzna, że nie ma ochoty na randki tylko woli odpocząć od takich sytuacji.

WAGA

Wagi będą bardzo uciążliwe dla otoczenia i domowników. Nie dość, że wszystko będzie im przeszkadzać to na dodatek na wszystkim będą znały się lepiej. Każdemu wytkną błąd lub poprawia po nim pracę. Partner w końcu nie wytrzyma i przestanie robić cokolwiek, bo skoro Waga poprawi to, to po co się męczyć. Dopiero w weekend Waga troszkę odpuści choć tak nie do końca, bo wszędzie doda swoje tzw.” trzy grosze” . Ale Partner wpadnie na wspaniały pomysł i wyjdzie z przyjaciółmi na piwo lub na imprezę. Odpocznie od Wagi a Waga odpocznie od niego. W sumie dobrze to im zrobi obojgu.
Wolne Wagi będą miały powodzenie u płci przeciwnej. Jednak z randkami może być gorzej. A to dlatego , że u Wagi pojawi się problem z decyzją, co jej się czasem zdarza. A ponieważ nie będzie wiedziała kogo wybrać postanowi poudawać w weekend chorobę i odmówi wszystkim.

SKORPION

Najgorzej będzie w związkach Skorpionów, które właśnie zmieniły pracę lub wróciły do niej po przerwie. Niestety uznają one, że skoro pracują to wszystko się im należy i Partner ma robić więcej w domu a najlepiej wszystko. Bo one są zmęczone. Na propozycje podziału obowiązków zareagują awanturą i nic sobie nie dadzą powiedzieć. Do końca tygodnia ogólnie będzie ciężko wytrzymać ze Skorpionami. Będą zmienne, nerwowe, roszczeniowe i męczące dla otoczenia. Dlatego Partner będzie schodzić mu z drogi ale nie da się wykorzystywać w domu. Na tym tle zacznie dochodzić do konfliktów i nawet w weekend nie będzie lepiej.
Wolne Skorpiony będą szalały i bawiły się doskonale. A w pracy mogą poznać nową osobę, która bardzo ich zainteresuje. Dlatego roztoczą cały swój wdzięk i czar i zaczną zdobywanie i podbój serca nowo poznanej osoby. A ponieważ uroku i seksapilu im nie zabraknie to szybko osiągną swój cel i wymarzoną randkę.

STRZELEC

U Strzelca będzie spokojnie i ……bardzo spokojnie. Nawet on sam zacznie zastanawiać się, czy to co się dzieje w jego związku to rutyna czy codzienność. I choć z początku będzie miał dziwne myśli, to po przemyśleniu wszystkiego uzna, że to szczęście. Ta codzienność okaże się dla niego bezcenna. Okaże się dla niego szczęściem i radością. Bo jak inaczej nazwać spokój codzienności, spokojne spojrzenia i miłe słowa Partnera. Spokój, równowaga i rutyna to teraz będzie to, co bardzo mocno wpłynie na Ciebie Strzelcu. Twój Partner też zrozumie, że to co razem osiągnęliście to coś wspaniałego. W weekend pomyślicie jak razem, tylko we dwoje spędzić wspólnie czas.
Wolne Strzelce zwolnią tempo i zaczną więcej czasu poświęcać dla siebie. Fryzjer, spa, siłownia to teraz będzie dla ciebie istotne Strzelcu. Świadomość własnego ciała i jego kondycja staną się dla ciebie odzwierciedleniem swojej atrakcyjności. A w czasie ćwiczeń możesz poznać osobę, która nie tylko pochwali twoje mięśnie ale i zawróci ci w głowie.

KOZIOROŻEC

Koziorożce mogą dostawać wiele zaproszeń na wyjścia. A to w pracy kolega ma okazję do świętowania, a to przyjaciele chcą się spotkać, a Koziorożec nie będzie umiał nikomu odmówić. Dlatego w domu będzie gościem a Partner nie będzie rozumiał co się dzieje. Nawet jak Koziorożec mu to wyjaśni to i tak podejdzie on do tego problemu po swojemu. I przez to atmosfera w związku zacznie się psuć, bo Partner stanie się zazdrosny i poczuje się zaniedbany. Dopiero w weekend Koziorożec będzie miał okazje poprawić stosunki, ale i to może nie wyjść jak na pierwszym miejscu postawi przyjaciół a nie Partnera.
Wolne Koziorożce mogą zostać zwiedzione przez własną intuicję. A to dlatego, że spotkają osobę, która będzie dla nich ideałem. Uroda, wdzięk, inteligencja, zachowanie to wszystko sprawi, że Koziorożec uzna, że znalazł swoja drugą połówkę. Jednak patrząc na tą osobę przez zauroczenie nie zauważy pewnych sygnałów. Zanim zaufasz poobserwuj trochę, bo inaczej możesz się sparzyć.

WODNIK

Wodniki będą przewrażliwione na swoim punkcie. A wszystko przez to co czują i myślą o sobie. A dokładniej przez swoje kompleksy. Zamiast cieszyć się wspólnymi chwilami z Partnerem , będą zastanawiać się czy nie wisi im fałdka na brzuchu a może pieprzyk jest zbyt widoczny. I choć Partner będzie ich uspokajać i mówić, że są piękne i idealne i że nie tylko ich uroda jest wspaniała, ale też ich wnętrze, to mimo to Wodniki nie będą w to wierzyły. Dlatego zaczną zamęczać siebie i swojego Partnera obawami i nawet pomyślą, że on może go zdradza. Daj Wodniku sobie spokój z takimi myślami i odpocznij. A zobaczysz świat i siebie z innej perspektywy.
Wolne Wodniki będą miały konkurencję do osoby, którą są zainteresowane. Dlatego będą musiały się więcej starać niż zazwyczaj. I choć ich urok i wdzięk będą działały idealnie, to jednak mogą trafić na konkurencję, która gra nieczysto. Uważaj na plotki i w razie czego od razu reaguj, bo ta osoba nie będzie miała za dużych oporów by osiągnąć cel.

RYBY

Ryby będą zazdrosne o Partnera. I nie ważne czy mają ku temu powód czy nie. One na każdym kroku będą szukały konkurencji i okazji do zdrady. Niestety to źle wpłynie na ich związek, bo Partner w końcu nie wytrzyma i powie Rybie co myśli o takim zachowaniu. Ale teraz to niestety będzie dla niej potwierdzeniem, że ma rację. Więc rozmowa odniesie skutek odwrotny od zamierzonego. W weekend Ryby postanowią pilnować Partnera i nie odstąpią go ani o krok. Przez to może dojść do poważnej awantury. I uwaga . Związki które mają problemy, teraz niestety mogą się rozpaść już nieodwracalnie.
Wolne Ryby nie będą miały ochoty na randki. Uznają, że spotkania, flirtowanie kosztuje je za dużo czasu i energii. A efekty przynosi żadne. Dlatego postanowią odpocząć od tego wszystkiego i nabrać dystansu. Dobrze im to zrobi, bo pozwoli zmienić nastawienie na przyszłość na bardziej pozytywne.

Źródło artykułu:WP Kobieta