Blisko ludziHoroskop miłosny 10-16.06.2019. Szykuje się gorący początek lata

Horoskop miłosny 10‑16.06.2019. Szykuje się gorący początek lata

Horoskop miłosny 10-16.06.2019. Szykuje się gorący początek lata
Źródło zdjęć: © Fotolia | abbi888
10.06.2019 11:23

Ryby w tym tygodniu powinny przystopować, nie będzie wiodło się także Bykom. Z kolei Wodniki czeka duża zmiana...

BARAN

Żyje się raz. To teraz będzie motto Baranów. W związku postawią na siebie. Partnerowi jasno wyjaśnią czego oczekują i czego potrzebują. I choć będzie się im wydawało, że wszystko wyjaśniły dokładnie, to nie zrozumieją, dlaczego Partner nie chce się do wszystkiego zastosować. I na tym tle może dojść do poważnej rozmowy. Na szczęście Parterowi nie będzie zależało by wygrać za wszelką cenę i zgodzi się na kompromis. Który raczej Baranowi będzie mniej odpowiadał. Z tego wszystkiego Baran może szukać pocieszenia w grach losowych lub kasynie. Szczególnie na wyjeździe. Niech uważa, bo może więcej przegrać niż wygrać.

Wolne Barany będą miały okazję zawrzeć nowe znajomości. I choć niektóre z nich będą się im wydawały mało obiecujące, to tym razem mogą się pomylić w ocenie. Bo osoba, na którą najmniej zwrócą uwagę, okaże się pod koniec tygodnia najfajniejszym kandydatem na randkę.

BYK

Byki będą bardzo neurotyczne. Szczególnie, że dopadną je lęki związane ze zdrowiem, finansami, pracą i przyszłością. To będzie czas kiedy będą się bardzo bały. Na szczęście postanowią porozmawiać o swoich obawach z Partnerem. I to pomoże im bardzo. Bo Partner spojrzy na ich problemy i obawy z innej perspektywy. Porozmawia i racjonalnie wyjaśni pewne sprawy. A to będzie im najbardziej potrzebne. Jedynie Byki powinny uważać na wydatki. Bo z powodu tych lęków mogą chcieć kupić coś drogiego. Np. nowy samochód lub obligacje. Zanim to zrobisz Byku usiądź i ochłoń z emocji. A na pewno skonsultuj się z Partnerem. Bo teraz nad twoim racjonalizmem będzie brał górę strach.

Wolne Byki zaczną flirtować i doskonale się bawić. A co ciekawsze ktoś ze znajomych może poznać was z wesołym Bliźniakiem lub uduchowionym Wodnikiem. Ta znajomość okaże się dla ciebie bardzo ważna i może zmienić się w coś dużo bardziej intensywnego.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta poczują potrzebę powiększenia rodziny. Ich Partner zacznie słuchać zachwytów nad maleństwami, ubrankami lub mebelkami dla dzieci. I choć z początku będzie myślał, że to nie jest na poważnie, tylko taki moment u Bliźniaka, to pod koniec tygodnia może zauważyć, że jest inaczej. Bo Bliźniak zacznie z nim rozmowę na ten temat. I od tego co odpowie wiele zależy. Bo Bliźniak teraz postanowi zadziałać bardziej radykalnie i albo postawi na swoim albo zacznie zastanawiać się nad sensem bycia dalej w tym związku. W weekend mimo dobrej zabawy, Partner może spodziewać się niewygodnego pytania o to co dalej. I niech dobry humor Bliźniaka go nie zmyli, bo to będzie rozmowa na poważnie.

Wolne Bliźnięta zaczną szaleć na randkach i spotkaniach. Ich zachowanie rozbawi wszystkich a dzięki temu, że będą duszami towarzystwa poznają ciekawą osobę. Tylko niech nie mówią jej o sobie za dużo, odrobina tajemniczości też jest seksowna.

RAK

Raki zaczną walczyć o swoje drugie połówki. Zauważą, że w ich pobliżu pojawiło się potencjalne niebezpieczeństwo i staną się czujne. Zaczną więcej uwagi zwracać na Partnera, na to co robi i jak się zachowuje. Profilaktycznie wynajdą mu też kilka dodatkowych zajęć, by mniej miał czasu. Z jednej strony Partner będzie zadowolony, że Rak tak się nim interesuje, ale z drugiej nabierze podejrzeń. I sam zacznie myśleć, że może Rak ma kogoś lub planuje mieć. Z pewnością będzie to ciekawa sytuacja, ale na szczęście w weekend wszystko się wyjaśni. A pomoże w tym wizyta osoby z rodziny, która skłoni ich do rozmowy i szczerości.

Wolne Raki będą zmienne i nieobliczalne. Ich nieprzewidywalność może nawet ich przyjaciół troszkę zirytować w tym tygodniu. A na pewno jedna z osób, którymi się Rak interesuje, przez to jego zachowanie może się odsunąć od niego. I niestety nie da się już tego uratować, czego Rak może potem bardzo żałować.

LEW

Dla Lwów to może być z jednej strony ciekawy tydzień a z drugiej dość decydujący. Szczególnie jeżeli w związku Lwów już od jakiegoś czasu działo się źle. Bo teraz pewne sprawy się ułożą, inne wyjaśnia a jeszcze inne zakończą. I choć Lew lubi mieć kontrolę nad swoim życiem i sprawami w nim, to teraz może się przekonać, że nie ma kontroli nad sercem drugiej osoby i nad jej uczuciami. I choć z początku będzie to dla Lwa szok, to jednak sprowokuje go do przemyśleń. Czy czasem lepiej nie dać sobie spokoju i pozwolić podjąć decyzje tej drugiej stronie. Czasem trzymanie związku na siłę jest bez sensu. Dlatego Lwy troszkę inaczej spojrzą na pewne sprawy. I pozwoli to im pogodzić się z decyzjami, na które nie mają wpływu.

Wolne Lwy dadzą sobie troszkę spokoju w tym tygodniu. Więcej czasu poświęcą na odpoczynek i oglądanie ulubionych filmów niż na randki. Jednak mogą mieć problem jak odmówić jednej osobie. Bo będzie w ich otoczeniu osoba, która tak łatwo nie przyjmuje odmowy. A teraz dla Lwa nie będzie to łatwe ani przyjemne, a fakt, że ta osoba nie ustępuje zacznie ich irytować.

PANNA

Panny będą miały czas i uwagę zajętą sprawami bliższej i dalszej rodziny. Staną się doradcami, rozjemcami i osobami, które wszystko załatwią i ze wszystkim pomogą. Przez to będą miały mało czasu dla siebie i dla swojego związku. Partner będzie wyrozumiały i wesprze Pannę w jej działaniach. Jedynie w weekend może okazać lekkie niezadowolenie. Na szczęście nie będzie to zbyt mocne i stanowcze. Panna też dzięki temu zrozumie, że pomagać to jedno a wyręczać we wszystkim to drugie. Przemyśli pewne sprawy i zacznie inaczej reagować na prośby o pomoc. W niedzielę Panna postanowi wszystko wynagrodzić Partnerowi i wygospodaruje dla nich wspólny czas. Będzie miło i romantycznie, a Partner wybaczy jej wszystko i zapomni nawet o co miał pretensje.

Wolne Panny postanowią więcej rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Zapiszą się na kurs, albo tak zaczną planować urlop by wyjazd połączyć z pasją. A że będą miały szczęście do ciekawych osób, może się okazać, że w trakcie załatwiania formalności, załatwia też sobie partnera na randkę. Warto korzystać z okazji.

WAGA

Wagi zaczną inwestować w swój wygląd. Nowe ubrania, nowe kosmetyki, wizyty u kosmetyczki i fryzjera. Spa i masaże. I choć opróżnią dość mocno konto, to ich Partner wybaczy to im, bo efekt będzie olśniewający. Jeszcze tylko Waga powinna troszkę więcej czasu zaangażować w swój związek i będzie idealnie. Jedynie Waga powinna zastanowić się poważnie zanim postanowi wzbudzić zazdrość w Partnerze. Bo mimo, że plan będzie doskonały to jednak Partner może zareagować inaczej niż Waga wykalkulowała sobie. To może więcej zaszkodzić w związku niż pomóc. Dlatego lepiej zamiast stosować sztuczki , zaproś Partnera na randkę. Będzie romantycznie i tak jak dawniej.

Wolne Wagi będą miały dylemat kogo wybrać. Kandydatów na wyjścia im nie zabraknie, jednak może się okazać, że czasu tak. I tu Waga zacznie się wahać i zastanawiać. I może podjąć dziwna decyzję, by nie umówić się z nikim. Bo tak nikogo nie urazi i nie zrani, a sama poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

SKORPION

Skorpion postanowi zająć się sobą. Partner poczuje się osamotniony i zdany na siebie, tym bardziej, że Skorpion nie pomoże mu ani w domu ani w innych obowiązkach. Nie powie też dlaczego tak postępuje, raczej uzna, że Partner sam się domyśli po jego postępowaniu. A tak nie będzie. Co ciekawsze Partner da sobie w końcu spokój z próbami zrozumienia Skorpiona i poradzi sobie doskonale sam. Tylko niech Skorpion zastanowi się, bo może Partner zacząć szukać kogoś innego. Czy warto zawsze stawiać na swoim i zmuszać Partnera do tego by robił to co chcesz ? Czy tak ma wyglądać twój związek Skorpionie?

Wolne Skorpiony uznają, że przed wakacjami raczej nie warto wchodzić w związek bo w czasie urlopu wiele się może zdarzyć. A po co się martwić i mieć dylemat. A tak wolność ma swoje plusy i dobre strony. Dlatego randki tak ale związek raczej nie i pod tym kontem wolne Skorpiony będą szukały kandydatów na randki.

STRZELEC

Strzelce zapragną spędzać więcej czasu w towarzystwie przyjaciół i znajomych niż w domu. Będą też wyciągać ze sobą Partnera, jednak jak powie nie, to nie będą nalegać i pójdą same się zabawić. Przez to Partner może zacząć robić im wymówki, ale efekt będzie tylko taki, że jeszcze później zaczną wracać do domu. Przez to w ich związku atmosfera ochłodzi się i to znacznie. A Partner zrobi mu na złość i więcej czasu poświęci rodzinie i zajmowaniu się domem.
W weekend atmosfera może się pogorszyć, bo Strzelec prawie wcale nie będzie miał ochoty siedzieć w domu i zajmować się obowiązkami. Dlatego Partner w końcu powie dość i porozmawia z nim. Jednak skończy się na cichych dniach i ty m razem Strzelec powinien zrozumieć, że kompromis ma swoje dobre strony.

Wolne Strzelce wykorzystają swój urok i będą podbijać serca. Na dodatek zostaną zaproszone na kilka szalonych imprez, które okażą się wspaniałe. Dzięki temu nie tylko będą się świetnie bawić ale też zapomną o zmartwieniach. A co ważniejsze jak ktoś wpadnie Strzelcowi w oko to od razu wykona on pierwszy ruch.

KOZIOROŻEC

Koziorożce będą się czepiać o wszystko swojego Partnera. Zakupy, porządki czy nawet źle postawione buty, wszystko będzie dobrym pretekstem do awantury. I choć Partner z początku postara się być spokojny i podchodzić ze zrozumieniem, że może rzeczywiście coś źle zrobił, to już pod koniec tygodnia puszczą mu nerwy i odegra się na Koziorożcu w ten sam sposób. I tak zamiast porozmawiać Koziorożec wstąpi na wojenną ścieżkę z Partnerem. I jak do weekendu nie uda się im porozumieć, to niestety wszystko może się przełożyć nawet na następny tydzień. I nawet pomoc w mediacjach ze strony rodziny i przyjaciół nic nie pomoże.

Wolne Koziorożce postawią na flirt. A ich znajomi nie będą w stanie nadążyć za ich sercem. Bo co chwila Koziorożec będzie zakochany w kimś innym. I z każdym będzie planował dalszą przyszłość. Stan taki utrzyma się cały tydzień a w weekend objawy mogą się nawet nasilić, bo Koziorożec pozna uroczego i wesołego Bliźniaka, który naprawdę zawróci mu w głowie.

WODNIK

Życie jest pełne niespodzianek i ciekawych zmian. Dlatego Wodnik postanowi więcej korzystać z życia a mniej koncentrować się na porządku i obowiązkach. Wciągnie w to Partnera, który chętnie się do tego przyłączy i razem zaczną wprowadzać zmiany i układać plany. W ich związku zapanuje ożywienie i ekscytacja. Nowe plany i pomysły, ich realizacja i działanie. To wprowadzi nową energię do związku Wodnika i ożywi go. W weekend pierwsze plany zaczną wchodzić w życie i Wodnik będzie szczęśliwy dzięki temu. A poza tym obudzą się silne emocje i wpłyną też one na życie erotyczne Wodnika, odmienią go na lepsze. Będzie gorąco, ciekawie i Wodnik postawi na eksperymenty – coś nowego co rozbudzi jego i Partnera wyobraźnię.

Wolne Wodniki podbija serce osoby, do której tylko wzdychały do tej pory. I choć dostaną to o czym marzyły, może się okazać że bardziej pociągało je zdobywanie niż sama zdobycz. Bo po tylu wysiłkach jakie włożyły w uwiedzenie tej osoby, zobaczą, że jest ona zupełnie inna niż sobie wyobrażały. Ale to nie zepsuje im humoru, bo skoro udało się im zdobyć tą osobę to i zdobędą każdą inną.

RYBY

Ryby mogą nie mieć za dużo czasu. Nie dość, że praca i obowiązki to i na dodatek rodzina może nagle zaskoczyć ich niezapowiedzianym przyjazdem. I Ryby chcąc pokazać się od jak najlepszej strony zrobią wszystko by było idealnie. A to zmęczy je i Partnera. Bo Partner również zrobi wszystko by wesprzeć Ryby w tej sytuacji. I choć nie będą mieli czasu dla siebie, to jednak rodzina zobaczy, jak bardzo się kochają i wspierają. A to może okazać się ważne, bo Partner Ryb zacznie myśleć o powiększeniu rodziny. I choć dopiero w niedzielę znajdą chwilę tylko dla siebie to i tak będą szczęśliwi i spokojni, bo poczuli łączącą ich miłość i pokazali, że potrafią być razem w chwili wymagającej poświęcenia i wysiłku.

Wolne Ryby postawią na pozytywne myślenie. Zaczną patrzeć na Świat przez różowe okulary. Tylko w tej swojej dobrej wierze mogą posunąć się ciut za daleko. Bo ich wiara w dobroć może zostać uznana przez kogoś za naiwność i niestety Ryby mogą zostać wykorzystane przez osobę, którą się interesują. A to niestety bardzo ich zaboli i spowoduje, że mogą stać się za ostrożne w przyszłości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl