Blisko ludziHoroskop miłosny 19 – 25 sierpnia. To czas zakochania

Horoskop miłosny 19 – 25 sierpnia. To czas zakochania

Horoskop miłosny 19 – 25 sierpnia. To czas zakochania
Źródło zdjęć: © iStock.com
18.08.2019 06:30

Miłość wisi w powietrzu. Powinieneś mieć oczy szeroko otwarte, bo za rogiem może czekać prawdziwe uczucie. Niestety, niektórych z nas czeka trudny czas.

BARAN – horoskop miłosny

Barany będą czuły się zmęczone i zniechęcone. Ich związek będzie się im wydawać monotonny i taki przewidywalny. Zapragną odmiany i urozmaicenia. I tak naprawdę nie będzie miało znaczenia jak to zrobią. Jedynie będzie się liczyło to, żeby było inaczej. I ważne by Partner Barana uczestniczył w tym. Bo jak uzna, że nie warto albo, że jest to fanaberia Barana, to może okazać się, że związek ma poważny problem. Bo monotonia, nuda i brak zaangażowania potrafią zniszczyć każdy związek. Więc ważne by obie strony się starały.
Wolne Barany nie będą za bardzo wiedziały czego chcą w przyszłości. Stabilizacja a może wolny związek, a może otwarty związek. Te rozmyślania spowodują, że Barany za dużo zaczną myśleć a za mało chodzić na randki.

BYK – horoskop miłosny

Byki będą skoncentrowane na swoim zdrowiu. Szczególnie te, które maja przewlekłe dolegliwości. I dobrze, bo lepiej przeciwdziałać niż leczyć. Na szczęście wszystko będzie dobrze. No może Byk tylko poczuje się zirytowany wprowadzaniem nowej diety lub różnymi wynalazkami, które będą mu się wydawać zdrowe ale zupełnie nie będą w jego smaku. Dlatego Byku zamiast katować siebie dietą a rodzinę i Partnera swoim złym humorem z powodu diety, lepiej zacznij wprowadzać powoli zdrowe nawyki. Twój Partner nie odczuje dzięki temu twojej zmienności humoru. A w weekend w ramach zdrowego trybu życia wyciągnij go na spacer lub do parku na zdrowy piknik.
Wolne Byki zaczną więcej czasu poświęcać na szukanie miłości. Ale nie dlatego, że czas je goni tylko po to by znaleźć bratnią duszę. Zapragną Partnera z którym łączy je nie tylko seks ale i zainteresowania i podobne spojrzenie na świat.

BLIŹNIĘTA – horoskop miłosny

Bliźnięta będą bardziej rozgadane i rozkojarzone niż zazwyczaj. Będą skakały z tematu na temat i nawet ich Partner czasem nie będzie wiedział o czym rozmawiają w danej chwili. Dobrze by było, by nie brały się też za domowe wydatki i budżet. Bo okaże się, że konto puste a pieniądze nie wiadomo na co poszły. Dlatego najlepiej będzie jak w tym tygodniu to Partner Bliźniaka zorganizuje mu wolny czas i zaproponuje wspólne wyjścia i rozrywki. Tylko niech nie liczy na to, że Bliźniak będzie trzymał się ustalonego planu. Raczej to Partner będzie musiał nad wszystkim czuwać. Nawet w domu będzie musiał przejąć dowodzenie i większość domowych obowiązków spadnie na niego. Mimo to Bliźniak będzie ta uroczy, że Partner wszystko mu wybaczy i na dodatek będzie dla niego oparciem.
Wolne Bliźnięta będą miały ogromne szczęście w miłości . Nie tylko poznają ciekawe osoby ale i również ich serce zabije do dwóch z nich a nawet trzech. Tylko, że tym razem to Bliźniak może wszystko popsuć swoim gadulstwem i roztrzepaniem. Bo mimo, że będzie uroczy i słodki, to jednak nie każdy za nim będzie potrafił nadążyć a nawet niektórzy mogą poczuć się zmęczeni jego towarzystwem.

RAK – horoskop miłosny

Rak zacznie patrzeć na Partnera podejrzliwie. Zacznie zastanawiać się, czy nadal jest dla niego atrakcyjny, czy jest miedzy nimi uczucie i chemia. A co ważniejsze, te myśli będą miały swoje własne podłoże. Bo Rak zacznie zauważać, że coś się zmieniło w jego związku. Jakiś niuans, gest itp. To spowoduje, że zacznie inaczej się czuć. A może Partner ma kogoś? Te myśli zaczną dręczyć Raka. I choć będą w większości bezpodstawne, to jednak Rak zrozumie, że sam fakt ich pojawienia się o czymś świadczy. Zastanów się Raku co się dzieje w twoim związku i dlaczego. Tylko nie pytaj o zdanie rodziny i krewnych co o tym sądzą, bo od razu powstanie z tego rodzinna afera.
Wolne Raki zaczną szaleć i umawiać się na randki z każdym potencjalnym kandydatem do związku. Jednak teraz Rak będzie miał tendencję do zbyt wylewnego okazywania swoich uczuć. A co ważniejsze jedna z osób, z którą Rak był na randce może pochwalić się swoim ”podbojem” w sieci. A wtedy Rak będzie miał powód do zmartwień.

LEW – horoskop miłosny

Lew będzie potrzebował dużo wypoczynku i dopieszczenia. Szczególnie jeśli teraz jest na urlopie. Jego Partner będzie potrzebować wiele cierpliwości by znieść wszystkie "królewskie" zachcianki Lwa. Na szczęście Partner Lwa będzie miał anielską cierpliwość, a na wyjeździe więcej Lew pomęczy personel hotelu niż drugą połówkę. Jedyna sprawa jaka będzie mogła zmobilizować Lwa do działania, to gdy zauważy wianuszek zainteresowanych wokół swojego Partnera. Wtedy od razu ruszy do działania i zrobi wszystko by zniechęcić konkurencję. W takiej sytuacji najwięcej zyska Partner Lwa, bo nagle będzie adorowany i dostanie tyle uwagi ile zapragnie.
Wolne Lwy będą zbyt rozleniwione by szukać miłości. Chyba, że ta "miłość" przypadkowo na nich wpadnie w sklepie lub kawiarni. Wtedy serce Lwa zabije mocniej i zmobilizuje się on do działania. Jednak teraz nie będą to jakieś wyjątkowe randki, tylko Lew ograniczy się do normalnych spotkań w zwykłych miejscach. A to jest do niego niepodobne.

PANNA – horoskop miłosny

Panna odczuje zmęczenie rodziną, domem, porządkami i swoim życiem. Popadnie ona w bardzo refleksyjny nastrój i przez to może mieć bardzo kiepski humor. Nawet nie będzie miała energii na porządki. Zacznie Panna zastanawiać się, czy to co robi ma sens? Czy warto poświęcać się perfekcji, której i tak nikt nie docenia tylko wszyscy przyzwyczaili się do niej. Głównie Partner. Panna poczuje też, że jej związek nie jest taki jak kiedyś, że nie ma w nim tego zrozumienia i wsparcia. Zauważy, że Partner więcej bierze niż daje z siebie. I przez to Panna zacznie myśleć, czy może by nie zrobić porządków w swoim życiu i związku. Zorganizuje w weekend rozmowę z Partnerem o tym, co ją trapi. I niestety może się okazać, że Partner tego tak nie odczuwa i z rozmowy może dojść do kryzysu.
Wolne Panny będą się doskonale bawić. Poświęcą więcej czasu na rozrywkę i imprezy niż na pracę. Nawet przyjdą do pracy z kacem co im się raczej nie zdarza. Jednak będzie to im potrzebne. A w czasie jednej z imprez poznają ciekawą osobę, która bardzo ich zainteresuje. Tylko Panno zanim dasz się ponieść emocjom, upewnij się czy warto.

WAGA

Waga postanowi spędzić uroczy tydzień bez względu na pracę i obowiązki. Postanowi mieć w domu sielankę i zrobi wszystko by tak było. Z początku Partner Wagi może być zaskoczony jej zachowaniem , ale potem sam chętnie dołączy się i też pomyśli nad przyjemnościami i coś zorganizuje. Dzięki temu, mimo, że ten tydzień może być męczący pod względem zawodowym, to jednak w domu i z Partnerem Waga będzie miała idealne życie. To daj jej siłę i energię do dalszego działania. Również ożywi to troszkę związek Wagi. A Partner zacznie dostrzegać ją w innym świetle. Nie przez pryzmat codzienności, ale przez serce i uczucia.
Wolne Wagi będą miały za dużo pomysłów na randki w ciekawych miejscach, tylko zabraknie im kandydatów na nie. I choć kandydaci będą, to jednak Waga sama będzie ich odrzucać i u każdego znajdzie coś co ją będzie denerwować lub co będzie jej przeszkadzać. Dlatego pomysły na ciekawe randki zapisze w notesie a sama wybierze się do klubu z przyjaciółmi by bawić się w sprawdzonym gronie przyjaciół.

SKORPION – horoskop miłosny

Skorpion więcej czasu będzie poświęcać rodzinie niż Partnerowi. Teraz każdy będzie ważniejszy i sprawy rodziny będą pilniejsze od Partnera. I choć Partner z początku okaże zrozumienie, to jednak już pod koniec tygodnia powie dość. I postanowi poważnie porozmawiać. Nie będzie to dobry pomysł, bo Skorpion przyjmie postawę obronną i zamiast porozmawiać zacznie się bronić. A co gorsze również atakować. Dlatego jeżeli chcesz mieć spokój w związku w tym tygodniu to pozwól Skorpionowi zajmować się tym co uważa za ważne. A w weekend on sam zrozumie, że zaniedbał Partnera i postara się mu to wynagrodzić.
Wolne Skorpiony będą żyły wakacjami, latem i swobodą. Koncerty, zabawy, grill o zachodzie słońca. To teraz będzie żywioł Skorpiona. A ponieważ zawsze znajdzie się chętny by towarzyszyć Skorpionowi, to każde wyjście będzie połączone też z randką. A to pozwoli Skorpionowi dobrze się bawić i czuć bardzo atrakcyjnie.

STRZELEC – horoskop miłosny

Strzelce postanowią zwolnić tempo życia i więcej czasu poświęcić na hobby i przyjemności. Zaproponują Partnerowi by więcej czasu spędzali razem na aktywnym wypoczynku lub na działce. Najważniejsze będzie dla nich teraz by mieć czas na spokojne poczytanie książki, spacery przy zachodzie słońca lub wspólne uprawianie sportu. Partner bardzo ucieszy się z tego, że więcej czasu spędzają razem i okaże Strzelcowi jak bardzo go ceni i jak mocne ma dla niego uczucie. Jedynie powinni uważać w weekend, bo rodzina, która nagle przyjedzie w gości może zostać na dłużej. I z małej wizyty zrobi się dłuższy pobyt, który może przeciągnąć się na przyszły tydzień.
Wolne Strzelce poznają osobę, która kocha sport. Może to być osoba, która uczestniczy w maratonach lub namiętnie gra w tenis. Z pewnością osoba ta bardzo zaimponuje Strzelcowi i zmobilizuje go do większej aktywności. Tylko uważaj Strzelcu by się nie sforsować na początku bo zamiast randki będziesz miał zakwasy.

KOZIOROŻEC – horoskop miłosny

Koziorożce najwięcej czasu poświęcą dbaniu o siebie i swoją urodę. Fryzjer, masaż, zabiegi upiększające. To sprawi im najwięcej przyjemności i pozwoli się zrelaksować. Również ich Partnerzy dostrzegą różnicę w ich wyglądzie. Mogą spodziewać się, że Koziorożec postanowi również zadbać o poprawę i wzmocnienie uczuć w związku. Partner odczuje to szczególnie w nocy. Wtedy Koziorożec może naprawdę zaskoczyć go czymś nowym i egzotycznym. Ważne jest by partnerzy obydwoje doskonale się bawili i cieszyli sobą. To poprawi ich związek. A Koziorożec poczuje się szczęśliwszy.
Wolne Koziorożce będą bardzo zaabsorbowani osobą ze swojego bliskiego otoczenia, która nagle wzbudzi ich zainteresowanie. A co ciekawsze odkryją, że mimo, że znają ją od dłuższego czasu to nigdy nie dostrzegali w niej tego, co widzą teraz. To zmobilizuje Koziorożca by więcej czasu poświęcić na poznanie tej osoby i na zacieśnienie relacji.

WODNIK – horoskop miłosny

Wodniki będą bardzo rozkojarzone i oderwane od rzeczywistości. Co prawda do pracy będą chodzić, jednak myślami będą w wielu innych miejscach. W domu też będą bardziej obecni ciałem niż duchem. Partnerowi za dużo nie pomogą, bo tak przyziemne sprawy jak porządki lub zakupy nie będą warte ich uwagi. A co ważniejsze nawet na jedzenie nie zwrócą zbytnio uwagi. Jak Partner poda coś do jedzenia to zjedzą ale jak nie to nie będzie to dla nich problemem. Dlatego Partner będzie miał trudniejszy czas ale w sumie nie będzie mu to przeszkadzać. Tym bardziej że Wodnikom czasem takie dni lub tygodnie zdarzały się już wcześniej. Dlatego nic nie powie tylko zaopiekuje się swoim ukochanym Wodnikiem.
Wolne Wodniki zaczną uczęszczać na kur medytacji, tai chi lub na inne zajęcia które pozwolą im poszerzyć ich horyzonty i wzmocnić ich duchową stronę. W czasie jednego z takich kursów mogą poznać osobę, która stanie się dla nich nie tylko obiektem zainteresowania ale będą gotowe uznać ją za guru. Tylko zastanów się Wodniku to uczucie czy podziw?

RYBY – horoskop miłosny

Zabawa w gronie przyjaciół, wieczory przy grillu, wypady do urokliwych knajpek, to teraz będzie dla Ryb najważniejsze. Ich Partner też chętnie będzie w tym uczestniczyć, bo uzna, że odrobina relaksu i odpoczynku od codziennych obowiązków dobrze im zrobi. I będzie miał rację. Dzięki temu oboje zrelaksują się i zregenerują siły. A one przydadzą się im szczególnie w nocy, gdy będą razem w sypialni. Bo Ryby będą teraz bardzo intensywnie myślały o powiększeniu rodziny. A od myśli przejdą do czynów, jedynie nie powiedzą nic Partnerowi. Po prostu uznają, że jemu zależy na tym tak samo jak im. Jednak lepiej omów to z Partnerem Rybo, bo miła atmosfera minie bardzo szybko.
Wolne Ryby poświęcą się mimo wakacji pracy. W tym tygodniu nie będą miały głowy do randek lub imprez. Ale za to chętnie zostaną po godzinach, lub zrealizują dodatkowy projekt na prośbę szefa. I choć ich życie uczuciowe na tym ucierpi, to jednak Ryby będą się doskonale czuły.

Źródło artykułu:WP Kobieta