Horoskop miłosny na grudzień dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, czy w sprawach sercowych dopisze ci szczęście

Horoskop miłosny na grudzień dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, czy w sprawach sercowych dopisze ci szczęście
Źródło zdjęć: © 123RF

02.12.2019 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop miłosny na grudzień 2019. Zobacz, jaką przyszłość przepowiedziały gwiazdy wszystkim znakom zodiaku i czy w najbliższym czasie nastąpi przełom w twoich sprawach sercowych.

Horoskop miłosny – Baran

Barany będą miały problem z krewnymi. Ploteczki, konflikty i inne sprawy nagle będą wymagały uwagi Barana. Partner też zostanie w to wciągnięty. I niestety to może spowodować, że dojdzie do pewnej różnicy zdań w związku. Dlatego lepiej Baranie skoncentruj się na sobie i swoim Partnerze a rodzina, szczególnie dalsza sama w końcu dojdzie do porozumienia. W weekend znajdź czas dla Partnera i wybierzcie się gdzieś razem.

Wolne Barany wpadną w szał zakupów i szukania okazji. Niestety zaniedbają przez to pracę i przyjaciół. Ale za to poznają na zakupach osobę, która również będzie szukać okazji i ciekawych rzeczy. Zaiskrzy i po wspólnych zakupach Baran chętnie wybierze się z tą osoba na randkę.

Horoskop miłosny – Byk

Za Bykiem trudno będzie trafić. To mu nie smakuje, to mu się nie podoba, to za mało eleganckie a samochód za stary. Partner Byka będzie wystawiony na próbę. Ale z drugiej strony niektóre uwagi Byka dadzą mu do myślenia. Dlatego może się okazać, że w weekend Byk z Partnerem pójdzie szukać nowego samochodu lub mieszkania. Z pewnością nie będą się nudzić. A co ważniejsze wspólne wydawanie pieniędzy i kupowanie czegoś nowego, wprawi ich w doskonały humor. Więc po zakupach pójdą na wspólna kolację a w nocy będzie gorąco.

Wolne Byki będą myślami już na świętach. Zaczną kupować prezenty, planować kreacje a nawet same pomyślą o spotkaniu w święta i zaczną je organizować. Za to Byki nie będą myślały zupełnie o randkach lub imprezach z przyjaciółmi. Jednak okazji do poznania ciekawej osoby im nie zabraknie.

Horoskop miłosny – Bliźnięta

Bliźnięta będą w bardzo rozrywkowym nastroju. Zamiast siedzieć w domu będą spędzały czas na spotkaniach z przyjaciółmi i imprezach. A ponieważ nawet w niczym nie pomogą Partnerowi to w połowie tygodnia dojdzie do burzliwej rozmowy. I dobrze będzie jak Bliźniak wysłucha argumenty Partnera, bo potem trudno będzie się porozumieć. Jak teraz Bliźniaku postawisz na swoim za wszelką cenę to nie dość, że Partner poczuje się zraniony to na dodatek czekają cię ciche dni.
Wolne Bliźnięta będą szalały w klubach, na imprezach i wszędzie będzie ich pełno. Ich zabawowy nastrój udzieli się ich znajomym a nawet przyciągnie nowe osoby. Bliźniak pozna nowych ludzi, którzy tak jak on cenią sobie zabawę i imprezy. A wśród nich będzie osoba, która zauroczy bliźniaka.

Horoskop miłosny – Rak

U Raków w związku będzie spokojnie do czasu pojawienia się plotek. Co ciekawsze Raki dowiedzą się o nich ostatnie. Dlatego niech nie będą zaskoczone jak Partner zacznie patrzeć na nie trochę podejrzliwie. W końcu Raki zapytają wprost o co Partnerowi chodzi. Na szczęście nieporozumienie uda się szybko wyjaśnić. Choć Raki same się przy okazji dowiedzą, że nabroiły i za dużo ujawniły w Internecie. Na szczęście w weekend w związku będzie już spokojnie a osoby zazdrosne i plotkarze dostana po nosie jak zobaczą jak Rak jest szczęśliwy z Partnerem. I dopiero wtedy zaczną się plotki.

Wolne Raki nie będą miały czasu na zmartwienia lub plotki. Zajęte będą randkami i imprezami. Poczują się w swoim żywiole i więcej czasu spędzą na imprezach niż w domu. A ponieważ powodzenia u płci przeciwnej im nie zabraknie to Rak poczuje się wspaniale.

Horoskop miłosny – Lew

Lwy mogą być zmęczone przez ciągłe rozpamiętywanie przeszłości, szczególnie tej dotyczącej dawnych związków. Przez to będą miały zmienny nastrój i dodatkowo staną się zamknięte w sobie. Partner Lwa szybko zauważy, że coś jest nie tak i zareaguje. Jednak jego starania nie odniosą takiego rezultatu jak by oczekiwał. Bo nie tylko Lew nie doceni jego starań, to dodatkowo jeszcze mocniej zamknie się w sobie. To sprawi, że Partner poczuje się odsunięty i pozwoli Lwu na odrobinę prywatności i samotności.

Wolne Lwy wpadną na pomysł by odświeżyć dawna znajomość z osobą, która już raz je zraniła. Tylko, że teraz poczują one, że wszystko było inaczej i że może gdyby postąpiły inaczej to historia skończyłaby się dobrze. Jednak zanim to zrobisz Lwie to pamiętaj, że czasem nie warto wracać do przeszłości tylko dlatego, że coś nie wychodzi w teraźniejszości.

Horoskop miłosny – Panna

Zastanów się Panno, czy przypadkiem nie za mało okazujesz ciepła swojemu Partnerowi. Czy nie trzymasz za dużego dystansu i po prostu nie okazujesz się zimna. Pozwól sobie na odrobinę spontaniczności i nie trzymaj tak mocno na wodzy swoich uczuć. Okaż Partnerowi, że jest dla ciebie ważny, że go cenisz i że zależy Ci na nim. To zdziała więcej niż ciągłe porządkowanie mieszkania i poprawianie go. W weekend zaplanuj coś nietypowego i wyciągnij go na wypad. Spędźcie trochę czasu razem, to odświeży wasze uczucie.

Wolne Panny za bardzo zaczną przejmować się swoim wyglądem i czy są idealne. Najmniejsze niedociągnięcie sprawi, że zaczną wszystko przeżywać. I dlatego zamiast cieszyć się randkami zaczną przesiadywać przed lustrem i robić wszystko by wyglądać lepiej. Efekty mogą niestety być inne niż zamierzone i zamiast iść na randkę zaczną leczyć alergię.

Horoskop miłosny – Waga

Wagi zauważą, że ich Partner patrzy na nie podejrzliwie. I niestety to będzie początek. Bo nagle Partner stanie się bardzo zazdrosny o Wagę. Najmniejszy jej uśmiech lub miły gest wobec płci przeciwnej może spowodować wybuch złości a nawet awanturę. I choć z początku będzie się to Wadze podobało, to już pod koniec tygodnia uzna, że czas porozmawiać z Partnerem. I choć zacznie się spokojnie to skończyć się może całkiem dużą awanturą. W weekend lepiej by Waga przywiązywała większą uwagę do telefonów i rozmów ze znajomymi, bo jej Partner znowu może wszystko odebrać bardzo osobiście.

Wolne Wagi poznają osobę, która jest zupełnie inna niż one. Pewna siebie, przebojowa i otoczona wianuszkiem zainteresowanych. Waga postanowi też zawalczyć o tą osobę i dlatego wmiesza się w dziwną konkurencję. Jednak sprawi jej ona dużo frajdy i na dodatek jak osiągnie cel poczuje się wspaniale.

Horoskop miłosny – Skorpion

Skorpiony staną się bardzo radykalne. Miłość to bzdura, małżeństwo i związek to tylko z rozsądku, pieniądze są odpowiedzią na wszystko. Nagle Skorpion stanie się bardzo wyrachowany i nawet bezwzględny dla swojego Partnera. Wypomni mu wszystkie niedogodności i brak osiągnięć. Szczególnie tych jakie powinien mieć według Skorpiona. I choć z początku Partner Skorpiona nie weźmie sobie tych słów do serca, to już w weekend postanowi oderwać się od wszystkiego i sam spędzi wolny czas.

Wolne Skorpiony będą pełne energii i chęci do zdobywania. I to głównie zaczną interesować się osobami zamożnymi lub takimi, które robią karierę zawodową. Teraz Skorpion uzna, że uczucie powinno iść w parze z rozsądkiem i dlatego zmieni całkowicie swoja taktykę zdobywania i ideał miłości.

Horoskop miłosny – Strzelec

Strzelec bardzo mocno skoncentruje się na pomocy Partnerowi. Również większą uwagę zwróci na jego uczucia i potrzeby. Dlatego w związku bardzo się poprawi atmosfera a dodatkowo Partner poczuje, że odzyskują coś bardzo ważnego. Codzienność zakłóciła trochę ich relację a obowiązki wpędziły ją w rutynę. Dlatego teraz Partner poczuje, że znowu wracają do siebie i odświeżają to co dla nich jest ważne i to co ich łączy.

Wolne Strzelce zakończą relację, które nie rokują na przyszłość i zanim ponownie ruszą na łowy to postanowią zasięgnąć informacji. Wróżka, Karty Tarota i magia miłosna, to teraz będzie sposób Strzelca na poznanie, kogo powinien szukać i gdzie. A jak już się dowie tego co go interesuje, to wyruszy by zrealizować swój cel i wizję.

Horoskop miłosny – Koziorożec

Koziorożec może wpakować się w romans z osobą z przeszłości. Przypadkowe spotkanie na szkoleniu lub w sklepie spowoduje, że Koziorożec poczuje coś czego już dawno nie czuł. Szybsze bicie serca i coś co je zaskoczy. Dlatego zacznie Koziorożec bardzo kombinować jak tu umówić się na spotkanie. Partner na szczęście nie będzie zorientowany w działaniach Koziorożca i nawet mu do głowy nie wpadnie taki pomysł, że Koziorożec chce odnowić stary związek. Jednak Koziorożcu jak Partner się dowie, to konsekwencje będą poważne.

Wolne Koziorożce będą pakowały się w dziwne relacje z osobami, które zupełnie do nich nie pasują. Dlatego zaczną płakać przyjaciołom, że są nieszczęśliwe i nie mogą znaleźć miłości swojego życia. Jednak jak ktoś szczerze im powie, że angażują się w osoby z którymi raczej nie powinny oczekiwać przyszłości, to zamiast docenić dobrą radę, obrażą się.

Horoskop miłosny – Wodnik

Wodniki będą stanowcze, konkretne i bardzo zorganizowane. Każdą uwagę będą brały mocno sobie do serca, a co ważniejsze teraz zaczną walczyć o swoje. Będą skore do wymiany zdań a nawet sprzeczek. Ich przyjaciele i Partner będą mieli ciężko się z nim dogadać. Nie dość, że każde słowo będzie go mogło sprowokować to na dodatek za wszelką cenę będzie chciał mieć Wodnik ostatnie słowo. Partner za długo tego nie wytrzyma i już w weekend da do zrozumienia Wodnikowi, że ma dość.

Wolne Wodniki będą humorzaste i bardzo zmienne. Dziś randka a jutro tej samej osobie odmówi i zerwie kontakt. I mimo, że chętnych na randki z Wodnikiem nie zabraknie, to jednak często to będzie jedno spotkanie i koniec. W tym tygodniu raczej Wodnik nie będzie zadowolony ze swoich randek, nawet jak wyglądają na idealne.

Horoskop miłosny – Ryby

Flirty, zabawa i przyjemności. To teraz będzie cel Ryb. Na dodatek nie będą się z tym zupełnie kryły i będą flirtować na oczach Partnera. Przez to Partner będzie z początku trochę zdezorientowany. Jednak jak zauważy, że to Rybom po prostu sprawia przyjemność i do niczego więcej nie prowadzi, po prostu uda, że nic nie widzi. Ryby powinny docenić taki gest ze strony Partnera, bo pokazuje on jak bardzo on cię kocha. Dla twojego szczęścia przymyka oczy na to, co innego Partnera sprowokowałoby do awantury lub rozstania.

Wolne Ryby będą miały szczęście w miłości i chętnie będą umawiać się na randki. Nawet pozwolą sobie na więcej swobody. To pomoże im trochę się rozluźnić i spojrzeć na życie bardziej optymistycznie. Dodatkowo na jednej z randek Ryby poczują, że właśnie może spotkały tą jedną, jedyną osobę i poczują się zakochane.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także