Blisko ludziHoroskop partnerski na 28.07-04.08.2019 rok. Miłość jest blisko

Horoskop partnerski na 28.07-04.08.2019 rok. Miłość jest blisko

Horoskop partnerski na 28.07-04.08.2019 rok. Miłość jest blisko
Źródło zdjęć: © 123RF
28.07.2019 06:00

Gwiazdy przepowiadają wiele miłosnych zawirowań lwom. Barany mogą przeżyć wakacyjny romans. Zobacz, co czeka Cię w życiu miłosnym.

BARAN – horoskop partnerski

Barany w związkach mogą na początku tygodnia stać się zazdrosne o przeszłość. Nagle dowiedzą się o jakiejś dawnej sympatii Partnera lub o cichej randce, która miała miejsce kiedy Baran zaczynał swój obecny związek. W każdym razie zazdrość się pojawi i do końca tygodnia będzie zatruwała atmosferę w związku Barana, chyba że Baran wybaczy swojemu Partnerowi i nie będzie myślał o przeszłości tylko skupi się na teraźniejszości.
Wolne Barany będą bardzo atrakcyjne i wesołe. W towarzystwie będą wręcz lśniły i przyciągały płeć przeciwną. Jedynie Branie uważaj na urlopie, to co dla ciebie może być miłością na całe życie dla innej osoby może być tylko wakacyjną przygodą.

BYK – horoskop partnerski

Byki będą w błędnym kole zamartwiania się i udzielania wszystkim rad na wszelki wypadek. A najwięcej rad Byki będą miały dla Partnera. I choć z początku nie będzie mu to przeszkadzało, to już koło środy zacznie na nie reagować nerwowo. A co gorsze Byk zamiast sobie odpuścić je zacznie dodatkowo robić „plany naprawcze”. Efekt będzie odmienny od zamierzonego i przez to Byk straci zapał i popadnie w depresyjny nastrój. Aż do niedzieli Partnerowi nie uda się go poprawić.
Wolne Byki naoglądają się za dużo seriali o miłości lub przeczytają jakiś romans i kłopot. Zaczną szukać miłości idealnej, będą czekały na grom z jasnego nieba, który pobudzi ich serce. I szukając ideału przeoczą osobę, która nie żyje w świecie idealnym ale jest dla nich stworzona.

BLIŹNIĘTA – horoskop partnerski

Bliźnięta mogą być przemęczone. Praca, dom, imprezy , zakupy i tp. Partner będzie musiał was troszkę odciążyć, byście mogły dojść do siebie. Inaczej będziecie markotne i bardzo zmienne. Od euforii do rozpaczy. W weekend zaplanujcie dużo wolnego czasu tylko dla was dwojga. Róbcie to co sprawia wam przyjemność i na pewno nie dajcie się wkręcić w rodzinne spotkanie. Nie tylko nie wypoczniecie ale, też jedna osoba może bardzo wam popsuć humor.
Wolne Bliźnięta będą zafascynowane wolnością, miłością i życiem bez zobowiązań. Dosłownie dzieci kwiaty. Chętnie nawet zgodzą się na propozycje nowo poznanej osoby, by dołączyć do wypadu za granicę na weekend. Tylko Bliźniaku pamiętaj, że mimo iż sprzyja ci szczęście to nie można tak bardzo ufać osobom, które dopiero co poznałeś. Chroń swoje uczucia i serce.

RAK – horoskop partnerski

Rak może wpaść w konflikt rodzinny. I niestety zmusi Partnera by opowiedział się po jednej ze stron. Jednak, jeżeli Partner będzie miał odmienne zdanie i poprze druga stronę, to Rak poczuje się obrażony i zdradzony. A co gorsze postanowi odegrać się na Partnerze. Przez to atmosfera w związku może być napięta i na dodatek tym razem Partner nie będzie taki skory do wzięcia winy na siebie i pogodzenia się. Dlatego jeżeli Raku nie przystopujesz troszkę i nie spojrzysz na problem z innej perspektywy to czekają Cię ciche dni.
Wolne Raki poczują, że szczęście im sprzyja i że nareszcie poznały osobę, która może być tą odpowiednią. Jednak nie śpiesz się Raku za mocno, dwie randki to jeszcze nie jest związek. I na dodatek nie opowiadaj od razu tej osobie historii swojego życia. Coś co dla ciebie jest mało ważne, może pomóc tej osobie zdobyć nad tobą przewagę.

LEW – horoskop partnerski

Lew zrobi awanturę Partnerowi dosłownie za niewinność. Bo nie dość, że sam zacznie więcej robić za Partnera, bo sam zrobi to lepiej, to na dodatek potem będzie mieć pretensję, że Partner mu zupełnie nie pomaga. Dodatkowo Lew zacznie wyciągać tysiące innych spraw i zacznie czepiać się o wszystko. Pamiętaj Lwie, że twój Partner też ma czasem rację i ma prawo do obrony. Pomyśl czy aby czasem sam nie przesadzasz i okaż Partnerowi więcej ciepła, zamiast go wiecznie krytykować.
Wolne Lwy mogą mieć miłosne rozterki z powodu nadmiaru kandydatów do randki. A Lew nie będzie pewny jakie kryterium zastosować: uroda, kariera, pieniądze osobowość. Przez to może mieć gorszy humor i zamęczać przyjaciół pytaniami kogo wybrać. A co ważniejsze po tych wszystkich przemyśleniach zamiast umówić się na randkę, postanowi odpocząć w samotności. Nawet bez znajomych.

PANNA – horoskop partnerski

Panna kocha perfekcję i gdy wszystko jest idealne. W tym tygodniu przełoży to na siebie, Partnera i związek. Zdjęcia na portalach będą musiały być idealne, ubrania najnowsze trendy, fryzura i makijaż perfekcyjne. Wszystkim tym zacznie zamęczać Partnera i bliskich. I w pewnym momencie doprowadzi do buntu, bo czasem miło jest posiedzieć przed telewizorem w wyciągniętej bluzie i ulubionych spodniach. A jak Panna zacznie zmuszać Partnera by wyglądał cały czas idealnie to zmęczy go i doprowadzi do awantury. Panno pozwól sobie czasem na odrobinę normalności a twój związek na tym skorzysta.
Wolne Panny mogą poczuć się urażone jak jedna z osób, z którą się spotkała nazwie ją królową lodu. I zamiast się obrażać może się zastanowisz Panno, czy czasem nie sprawiasz wrażenia zdystansowanej i zbyt odległej. Trudnej do zdobycia. Może to jest właśnie problem, który troszkę miesza w twoich relacjach i nie pozwala stworzyć czegoś stałego.

WAGA – horoskop partnerski

Waga poczuje przypływ energii i siły. Nagle zacznie wszystko zmieniać w swoim otoczeniu, udoskonalać, poprawiać a co ważniejsze pomoże też Partnerowi. Pomoże rozwiązać problem z pracy lub zaproponuje nowe formy spędzania wspólnego czasu. Aż do weekendu będzie Panna przeprowadzać w związku rewolucję i dopiero w weekend pozwoli sobie na odpoczynek. Na szczęście w weekend Partner przejmie inicjatywę i pomyśli nad formą wypoczynku. Dzięki temu Waga odpocznie i nacieszy się wprowadzonymi zmianami.
Wolne Wagi też będą zmieniały wszystko co możliwe w swoim życiu. Nowa praca- nie ma problemu, nowe mieszkanie- znajdzie od razu, nowy związek- teraz nie ma dla Wagi rzeczy niemożliwych. Swoim entuzjazmem będzie zarażać otoczenie i spotka dzięki temu osobę, która również będzie lubiła zmiany.

SKORPION – horoskop partnerski

Skorpion będzie w wirze pracy i działania. I choć na zewnątrz będzie to wyglądało bardzo poważnie, to Partner od razu wytknie Skorpionowi, że robi dużo hałasu a tak naprawdę nic nie robi. I coś w tym będzie. Bo wbrew temu co Skorpion twierdzi, to jego Partner go dobrze zna. W weekend może Partner zaproponować wyjazd do rodziny. Niestety Skorpion zareaguje na to alergicznie, szczególnie jak będzie to spotkanie z teściową. Na tym tle może dojść do awantury. I mimo, że Skorpion pojedzie to atmosfera będzie napięta.
Wolne Skorpiony będą same siebie pocieszać jakie to one są wspaniałe i jak niedoceniane przez innych. Czemu nikt nie dostrzega ich dobrych i czystych intencji? Nowi znajomi lub kandydaci do randki powinny lepiej odczytywać ich intencje. Niestety Skorpionie nie zawsze jesteś ze sobą szczery. Przemyśl to i wyciągnij wnioski.

STRZELEC – horoskop partnerski

Ach wakacje i wypoczynek. Partner przy boku, cisza i egzotyczne widoki. I choć Strzelec może w rzeczywistości wypoczywać w innym miejscu niż w swojej wyobraźni, to jedno będzie na pewno, idealny Partner przy boku. Strzelec sam dostrzeże, że inne osoby z zawiścią patrzą na jej Partnera i na harmonię jaka panuje między nimi. Okaż Partnerowi więcej uczucia i znajdzie dla siebie np. ustronną plażę, by pobyć razem. Wakacje wtedy pozostawią dużo więcej wspomnień.
Wolne Strzelce mogą mieć okazję poznać osobę, która tak naprawdę potrzebuje ich wsparcia i litości. Dlatego Strzelcu uważaj by nie uwikłać się w relację z osobą, która więcej płacze niż robi. Poobserwuj zachowanie i taktykę tej osoby a przekonasz się, jakie ma naprawdę intencję i unikniesz problemów.

KOZIOROŻEC – horoskop partnerski

Koziorożec może mieć bardzo skomplikowany humor. I choć Partner naprawdę będzie się starać: zorganizuje wspólne wyjście, zamówi kolację do domu i otworzy wino, wypożyczy film, z którym wiążą się wspomnienia i tp. to jednak Koziorożec zareaguje na to różnie. A może nawet sprawi przykrość Partnerowi i powie, że jest zmęczony lub nie ma na to czasu. Dopiero pod koniec tygodnia Koziorożec zrozumie, że zranił uczucia Partnera. Jednak nie będzie łatwo to naprawić, bo Partner też sobie odpuści i przestanie się starać.
Wolne Koziorożce pod wpływem cudownego poradnika jak zmienić życie ułożą plan działania. Medytacje, afirmacje, modlitwy, pozytywne myślenie….wszystko to teraz Koziorożec postawi na pierwszym miejscu. Zapomni tylko o jednym, że miłość sama nie zapuka do drzwi, łatwiej będzie znaleźć ją ruszając się z domu. Połącz pozytywne myślenie z działaniem a dopiero zobaczysz efekty w miłości.

WODNIK – horoskop partnerski

Wodnik może narzucać w związku za duże tempo na wszystko. Ogólnie będzie bardzo punktualny i zorganizowany, co samo w sobie jest dobre. Jednak zacznie tym zamęczać Partnera i jak coś się nie będzie zgadzać z grafikiem, to będzie się o to kłócić. Zatruje tym życie sobie i innym, a Partnera może nawet doprowadzić do nerwicy. Dlatego nie dziw się Wodniku jak weekend spędzisz samotnie, bo Partner wyjedzie dla świętego spokoju. Uszanuj to i zastanów się, czy takie zachowanie tak naprawdę ma sens i cel.
Wolne Wodniki również będą bardzo zmienne i nastawione na cel. Nawet ich bliscy przyjaciele narażą się na krytykę z ich strony. A co ważniejsze Wodnik może zniechęcić do siebie bardzo ciekawą osobę, jaką dopiero poznał. A szkoda, bo może z tego wyjść coś naprawdę ciekawego i trwałego.

RYBY – horoskop partnerski

Ach ta miłość i zmienne koleje losu. Ryby zaczną przekładać romanse książkowe na rzeczywistość i swój związek i przez to pomiesza im się troszkę życie codzienne z literacką fikcją. Na szczęście Partner postanowi uszczęśliwić Rybę i w weekend wcieli się w kochanka doskonałego, dzięki czemu Ryba będzie bardzo szczęśliwa. Jednak pamiętaj Rybo, doceń gest Partnera i nie oczekuj, że będzie tak zawsze. Ty też pomyśl o tym co zrobić, by w twoim związku było bardziej romantycznie.
Wolne Ryby nie będą miały humoru na szukanie miłości. Poczują potrzebę wyciszenia i duchowego oczyszczenia. Zaczną również oczyszczać organizm. Dzięki temu poprawi się nie tylko ich kondycja ale również będą dosłownie lśnić i przyciągać wzrok płci przeciwnej. Tylko, że teraz Ryby nie będą zwracać na to uwagi a szkoda, bo mogą kogoś ciekawego przegapić.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także