Trwa ładowanie...
d46c572

Instalacja "The reality of tomorrow" autorstwa marki ZUO CORP+

Za nami prezentacja instalacji artystycznej „The reality of tomorrow” autorstwa ZUO CORP+. To właśnie przy tej okazji miała miejsce premierowa odsłona zakrzywionego smartfona LG G Flex2, który stał się podstawową inspiracją sukienki koncepcyjnej stworzonej przez polskiego projektanta Bartka Michalca. Sam pomysł powstał dzięki współpracy trzech marek otwartych na nowe technologie: polskiej marki modowej ZUO CORP+ oraz LG i Play.

Share
d46c572

Suknia w odcieniu pudrowego różu została stworzona z nowoczesnej, lekkiej i mieniącej się tkaniny o strukturze przypominającej organzę. Jej lustrzany efekt został uzyskany dzięki splotom metalowych nici, a wśród detali, które dodatkowo podkreśliły wyjątkowy charakter G Flex2 Mirror Dress znalazły się pióra oraz połyskujące kryształy. Projekt został zaprezentowany na tle lustrzanej tafli, co nadało mu jeszcze większej wyrazistości.

Dodatkowo, przy okazji współpracy ZUO CORP+ oraz LG i Play powstały dwie wersje etui do LG G Flex2 (czarna i metaliczna), które będą dodawane w prezencie do każdego zakupionego w sieci Play smartfona.

(fot. materiały prasowe)
Źródło: (fot. materiały prasowe)
d46c572

Podziel się opinią

Share
d46c572
d46c572