Blisko ludziInternautka chciała jej dopiec. Paulina Krupińska odpowiedziała z klasą

Internautka chciała jej dopiec. Paulina Krupińska odpowiedziała z klasą

Odpowiedziała na komentarz internautki.
Odpowiedziała na komentarz internautki.
Źródło zdjęć: © fot. AKPA

08.12.2021 10:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Krupińska zorganizowała na swoim profilu na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Szczerze wypowiedziała się na temat wiary w Boga. Jedna z internautek zarzuciła jej, że żyła w związku nieformalnym.

Krupińska jest modelką i od kilku miesięcy prezenterką w TVN. Prowadzi program śniadaniowy, a jej występy na antenie są doceniane przez widzów. Byłej miss stacja powierza też prowadzenie ważnym imprez okolicznościowych. Zawodowo Paulina Krupińska nie może narzekać na nudę i brak docenienia.

Ważne pytanie

Oprócz pracy gwiazda odnajduje się w roli mamy, żony oraz influencerki. Prywatnie Paulina Krupińska jest w związku z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para pobrała się w lipcu 2018 roku i ma dwójkę dzieci: córkę, Antoninę (ur. 2015) oraz syna, Jędrzeja (ur. 2017).

Na swoim profilu na Instagramie co jakiś czas celebrytka pokazuje, jak spędza czas z rodziną, czy przyjaciółmi. Jest osobą pogodną i uwielbianą przez fanów. Teraz pokusiła się o zorganizowanie pytań i odpowiedzi na swoim Instagramie. Internauci mogli ją zapytać o wszystko. Oprócz informacji na temat tego, jaki kolor paznokci najbardziej lubi prezenterka, zapytano ją o kwestię wiary. Odpowiedziała w następujący sposób:

"W związku z tym, że mam wiarę, jestem ogromną szczęściarą, większy pokój w serduchu i więcej miłości bliźnich. Czy spotkałam się z krytyką? Tak, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Szanuję wszystkich — nawet tych, którzy stają mi w poprzek i mają inne zdanie" — wyjaśniła.
Internautka chciała jej dopiec. Krupińska odpowiedziała w punkt.
Internautka chciała jej dopiec. Krupińska odpowiedziała w punkt.© Instagram.com

Przykry komentarz

Jedna z internautek dopytała, dlaczego w związku z tym zamieszkała przed ślubem z Sebastianem Karpielem-Bułecką i urodziła nieślubne dziecko. Gwiazda zareagowała i odpowiedziała obserwatorce. Nie wpadła w złość, ale ze spokojem wyjaśniła swoje stanowisko:

"Czasem wiara nie równa się tylko regułom kościelnym i też wiara nie dotyczy tylko i wyłącznie Kościoła. Dzieciątko akurat jest dużym cudem i szczęściem. I jestem pewna, że Bóg kocha wszystkie dzieci" – odpowiedziała Paulina Krupińska.
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także