Blisko ludziIzabela Trojanowska wspomina Agnieszkę Kotulankę. "Miała bardzo silny charakter"

Izabela Trojanowska wspomina Agnieszkę Kotulankę. "Miała bardzo silny charakter"

Izabela Trojanowska wspomina zmarłą koleżankę
Izabela Trojanowska wspomina zmarłą koleżankę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

19.02.2022 16:48, aktual.: 20.02.2022 09:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Trojanowska przez lata pracowała ze zmarłą prawie cztery lata temu aktorką. Pamięć o Agnieszce Kotulance pozostanie w sercach wielu osób. Wokalistka postanowiła powspominać dawne czasy.

Izabela Trojanowska oraz Agnieszka Kotulanka poznały się na planie "Klanu". Panie przez lata razem grały w hitowym serialu. Aktorka i wokalistka zachowywały dobre relacje. 20 lutego 2022 roku miną cztery lata od śmierci Kotulanki. Z tego też względu Trojanowska postanowiła wspomnieć o zmarłej koleżance.

"Niezależna i kategoryczna". Izabela Trojanowska o Agnieszce Kotulance

Piosenkarka w rozmowie z "Faktem" zdecydowała się powiedzieć o zmarłej kilka słów. Nawiązała do charakteru aktorki, zauważając, że Kotulanka wykazywała się niezależnością i kategorycznym podejściem.

- Agnieszka nawet dowcipy opowiadała po męsku. Nie zaczynała od puenty jak większość kobiet - wspomniała z lekkim uśmiechem, udzielając wywiadu dla wspomnianego magazynu Trojanowska.

Dodała też, iż mimo najszczerszych chęci, nikt nie był w stanie pomóc Kotulance, która nie chciała, aby ktokolwiek mieszał się w jej życie.

- To bardzo smutna historia. Ale Agnieszce nie dało się pomóc. To była jej decyzja, odrzuciła wszystkich. Dziś jej nie ma, ale zawsze mogę obejrzeć "Klan" sprzed lat i ją wspominać. To taka pamiątka po niej - wyznała wokalistka.

Śmierć Agnieszki Kotulanki była ogromnym ciosem

Osoby z ekipy "Klanu" wielokrotnie próbowały przekonać, aby aktorka wróciła do serialu. Ta jednak po trudnych sytuacjach w życiu prywatnym przechodziła poważne załamanie i nie myślała o powrocie do show-biznesu.

- Zarówno koledzy, produkcja serialu, jak i rodzina bardzo starali się jej pomóc. Ale osoby z tak zaawansowanym stadium choroby po prostu nie chcą wsparcia. Zamknęła się w sobie psychicznie i fizycznie. W swoim domu i głowie – opowiadała "Faktowi" po śmierci aktorki Laura Łącz.

U wokalistki pojawiły się problemy z alkoholem. Uzależnienie spowodowało, że mocno podupadła na zdrowiu.

20 lutego 2014 roku pojawiła się informacja o tym, że Agnieszki Kotulanki nie ma już wśród nas. Aktorka zmarła na krwotoczny udar mózgu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także