Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
pizza
08-01-2015 12:55

Jak byś nazwał swoją ulubioną pizzę?

Na styczeń 2015 r. zaplanowany jest początek akcji Smakomania, w której aktywny udział będzie mógł wziąć każdy, kto kupi pizzę Guseppe i wejdzie na stronę www.smakomania.com. Codziennie na odwiedzających czekać będą zagadki, łamigłówki i rebusy, a także konkursy, w których do zdobycia będą rożne nagrody.

Jak byś nazwał swoją ulubioną pizzę?Źródło: Fotolia
d2v7yra
d2v7yra

Dr. Oetker zaprasza wszystkich w niezwykłą podróż dookoła świata w poszukiwaniu nowych smaków pizzy Guseppe. Na styczeń 2015 r. zaplanowany jest początek akcji Smakomania, w której aktywny udział będzie mógł wziąć każdy, kto kupi pizzę Guseppe i wejdzie na stronę www.smakomania.com. Codziennie na odwiedzających czekać będą zagadki, łamigłówki i rebusy, a także konkursy, w których do zdobycia będą rożne nagrody. Wygraną główną będzie 6 dwuosobowych wycieczek do Tajlandii.

Miłośnicy pizzy Guseppe to osoby towarzyskie, aktywne i nie bojące się nowych wyzwań. Właśnie dlatego na stronie www.smakomania.com na odwiedzających czekać będą różne zagadki. Poprzez rozwiązywanie zabawnych łamigłówek i rebusów każdy będzie mógł samodzielnie odkrywać nowe, charakterystyczne dla danego regionu smaki. Zabawa w poszukiwanie nowych smaków pizzy zaplanowana jest na 5 tygodni, w trakcie których Guseppe odwiedzi słoneczne Hawaje, aromatyczną Tajlandię i stolicę pizzy Włochy. Na bazie składników typowych dla danego kraju powstaną propozycje 5 nowych smaków pizzy Guseppe.

Osoby, które zakupią pizzę Guseppe i na stronie www.smakowania.com wpiszą kod z wewnętrznej strony opakowania mogą wygrać cenne nagrody m.in. wycieczkę do Tajlandii. Wystarczy, że wymyślą najtrafniejsze i najbardziej kreatywne nazwy dla nowych rodzajów pizzy. Co tydzień, przez 5 tygodni trwania podróży w poszukiwaniu nowych smaków, do wygrania będzie jedna dwuosobowa wycieczka!

(fot. mat. prasowy)
Źródło: (fot. mat. prasowy)

To Ty decydujesz, która pizza jest najlepsza!

Po skompletowaniu przepisów na 5 nowych pizz przyjdzie czas na pojedynek smaków! Naprzeciwko siebie staną fani każdego z nowych rodzajów Guseppe. Każdy, kto wpisze na stronie kod z wewnętrznej strony promocyjnego opakowania Guseppe będzie mógł zagłosować na jeden z nowych rodzajów pizzy i umotywować swój wybór. Dwa najpopularniejsze smaki zostaną wprowadzone na rynek, a osoby, które w najbardziej przekonujący sposób wytłumaczą swoją decyzję również będą miały szansę przeżycia niepowtarzalnej przygody w Tajlandii.

d2v7yra

Codzienne konkursy z nagrodami

Ponadto na stronie www.smakomania.com codziennie będą organizowane konkursy. Aby zawalczyć o nagrody wystarczy zakupić jedną pizzę Guseppe i na stronie internetowej wpisać kod z wewnętrznej strony opakowania. Do wygrania w pierwszym etapie będą: bilety do kina, a w drugim bony do sklepów Smyk i Empik oraz nagroda główna – 6 dwuosobowych wycieczek do Tajlandii, w trakcie których zwycięzcy będą mieli okazję spróbować najbardziej egzotycznych i wyszukanych potraw.

Aby wyruszyć wraz z Guseppe w niezapomnianą podroż dookoła smaku wystarczy odwiedzić stronę www.smakomania.com. Każdego dnia od 12 stycznia do 8 marca 2014 r. na odwiedzających czekać będą nowe informacje dotyczące kolejnych etapów wyprawy.

d2v7yra
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2v7yra